2737
2734

یهو همچین از خواب میپره دست و پاها باز میکنه جیغ میزنه 

دستاشم میبره بالا 

دستشو میگیرم بوسش میکنم خوب میشه 

گریه ام میکنه 

شبا خواب ندارم 

چیکار کنم 

طبیعیه ؟

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام بهتره پیش یک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان ببرید

الکی نگه تشنجه؟ خیلی رو دیدم همین حالتا رو داشتن گفتن تشنجه بستن ب دارو بعد دیدن اشتباه کردن😢😢

۸ ام دو ماهش تموم میشه  یعنی میزاره ؟ اخه همیشه باید دستاش بیرون باشه

چیزی نیس که.همه بچه ها همینن.قندافش کن خیلی بهتر میخوابه.من الان پسرمو همینکار میکنم

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
2738

بچه کوچیک هر چی دیدم همینطوریه

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

گلم نمیخوام ناراحتت کنم داداش منم همینجوری بود تو همین سنا گفتن تشنجه زود باید ببرینش و اگه بود قبول کنین نمیشه ک نبری چون ممکنه بگن تشنجه الان خدایی نکرده اگ باشه جلوشو میگیرن 

الکی نگه تشنجه؟ خیلی رو دیدم همین حالتا رو داشتن گفتن تشنجه بستن ب دارو بعد دیدن اشتباه کردن😢😢

پسر خواهرم پنجاه روزشه همینطور میشد دکتر گفت طبیعیه .برای آرامشت ببرش پیش دکتر خودش اما هیچی نیست طبیعیه

دخترمن که هتوز سه ماه و نیمشه کافیه یه صدا بیاد انگار برق گرفته میپره بالا😂😂😂بعدم میخوابه

نمیخوابه خوابه بایدم بغلش کنم یه رو پاهام بخوابونم

2706