2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به گا ندع خودتو با قرص برنج....واجبی بریز تو اب بخور😐...قدیما متداول ترین روش خودکشی تو محلمون این بود ..منتها کسی طوریش نمیشد 

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2728

جدا از مشکل استارتر یه پیامی میخوندم نوشته بود اگه دیدید شخصی قرص برنج خورده اگه زمان زیادی نگذشته بهش مقدار زیادی روغن زیتون بخورونید تا از عملکرد قرص در بدن جلوگیری کنه و به بیمارستان برسه

نوشتم هم جنبه ی آموزشی داشته باشه تاپیک هم اینکه اینجا بسیار دیدیم تاپیک هایی که میگن عزیزشون قرص برنج خورده و بسیار درد داره پشیمونه اما نمیتونیم کاری کنیم و فقط شاهد زجر کشیدن عزیزمون هستیم

🖤 

این لوس بازیا چیه ؟ مردم برای یک دقیقه بیشتر زندگی کردن میلیونها خرج میکنن ! همه اش دنبال پاک کردن صورت مسئله اید تا حل مسئله !؟ خودکشی جرات نمیخواد یه جو خریت میخواد البته ببخشید که این و میگم .... کسی بخواد خودکشی کنه تاپیک نمیزنه بشین جای این بچه بازی ها مشکل و بگو بشینیم باهم دنبال حل مسئله بگردیم .... قرص برنج قرص برنج ! میونی دیدی خوندی چه بلایی سرت میاره ؟ بزرگ فکر کن بهدتنها چیزیم فکر نکردی بچه اتِ

قرص برنج توش برنج داره؟؟؟

نه چون مصرفش برای شالیزارها و نگهداری برنجه این اسموگرفته 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

تو شهر ما یه پسر قرص برنج خورد ...بعد از پنج دقیقه  پشیمون شد  رفته بود دکتر  فقط بهش ی ه  تخت دآدن  گفتن همینجا منتظر  می مونیم  بمیری ......

پسر فقط به دوستش زنگ زده بود  یک ساعت تا مرگ  رو گریه و درددل کرده بود....

مرگ وحشتناکی هست

میدونم تا لحظه ای میمیری هوشت سرجاشه  طی ۷.۸ساعت تمام اندامای بدن رو از کار میندازه  بعدم ...

خب پس  خدا رو شکر ک  رفتید و سرچ کردید  

این یعنی هنوز حب نفس دارید !

این حرفها رو بذارید کنار و  بگید چی شده؟!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706