2737
2734
عنوان

خطاب به مدیران و اهالی سایت

124 بازدید | 20 پست

سلام 

چند وقتی ست که بطور اتفاقی میهمان این سایت شده ام. تایپیک های زیادی را خوانده ام.  تایپیک هایی پر از بوی خیانت پر از تعفن بی اعتمادی .

اما امروز به این نتیجه رسیده ام که عده ایی با هدفی شوم و خانمان برانداز جو سایت را به سمت نابودی می برند. گواه این حرفم پربازدیدهای امروز و دیروز می توانند باشند.

جنابان مسئول سایت با شما هستم.

شما یا خود طراح و برنامه ریز این هدف شوم هستید و یا خودتان را به خواب زده اید تا بستر برای افراد مخرب آماده شوند.

اینجا در دل خیلی از دختران و مادران سرزمینم بهار است. نهال وجود دختران نوجوان و جوان کشور به باغبانی دلسوز و کاربلد نیاز دارد تا بالنده شود. نه به باغبانی که از بی لیاقتی سمت هر آب لجنی می رود تا سر و ته قضیه را هم بیاورد.

لطفا از خواب زمستانی بیدار شوید و سرتان را از برف بیرون بکشید تا متوجه جو سیاه سایت شوید. 

جامعه ی مادران ایران به یک همچین فضایی نیاز دارند اما سالم اما مفید و پر فایده. پر از نکات مفید همسرداری فرزند پروری و خانه داری. 

بله من به عنوان یک زن به یک همچنین دورهمی هایی که از اقوام و فرهنگ های مختلف است برای تبادل نظر نیاز دارم تا آنقدر موضوعات خوب بخوانم که حس رقابت سالم در من ایجاد شود. 

واما شما مخاطبان سایت 

خواهرانه میگویم که اکثر این موضوعات نشات گرفته از یک فکر و یک مغز اند.نگذارید که بوی لجن شان مشامتان را بیازارد. 

نگذارید برایتان نقشه بکشند برای مادریتان 

برای همسرداریتان

برای زن بودنتان.

خانم تهرانی منتظر پاسخ تان می مانم.

مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر

من که اجازه همچین کاری رو به کسی نمیدم،،،،،کاملا مشخصه با جملاتی مثل واگذارتون  میکنم به خدا و    مظلوم نمایی و من غریبم و ،،،،،،،،احساسات کاربرارو به بازی میگیرن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

هزاران لایک

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید شایدحرفتان درست باشد ولی متاسفانه فضای جامعه همین اندازه سیاه است خیلی دروغ نیست حرف ها البته که کذب پیدا میشود ولی اینجا تنها جای که بدون ترس از آبرو حرف دل و واقعیت زندگی گفته میشود  

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
2731
من که اجازه همچین کاری رو به کسی نمیدم،،،،،کاملا مشخصه با جملاتی مثل واگذارتون  میکنم به خدا و ...

من و تو نمیکنیم . اما اغلب کاربرای سایت متاسفانه خیلی زودباور و..‌..

استارتر حالا چرا اینگونه سخن گفتی خواهر ؟😨

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2738
هزاران لایک

ممنونم از حمایتتون ...واقعا باید مدیران سایت تغییر سیاسیتی داشته باشند حداقل اول بخاطر حقوق سایت و صد البته خودشون.

من و تو نمیکنیم . اما اغلب کاربرای سایت متاسفانه خیلی زودباور و..‌.. استارتر حالا چرا اینگونه ...

میخواد گوش مونا رو بپیچونه😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من و تو نمیکنیم . اما اغلب کاربرای سایت متاسفانه خیلی زودباور و..‌.. استارتر حالا چرا اینگونه ...

مدتی است کاربران سایت اسرارالتوحید مطالعه کردندی و اینگونه صحبت میکنندی

مگر خبر ندارندی؟😂

من معتقدم اکثر تاپیک های خیانت و زندگی من و خیلی موضوعات دیگه دروغ و سرکاریه. ولی با توهم توطئه هم م ...

طلا بر دهانت 👏👏👏

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
مدتی است کاربران سایت اسرارالتوحید مطالعه کردندی و اینگونه صحبت میکنندی مگر خبر ندارندی؟😂

شما هم توی اون تاپیک مشهور بودی ؟😂😂😂

وقتی خاطرات روزانه ام رو هم تو دفترم مینویسم همش در حال تصور اینم که دخترم داره بعدها میخونه یا پسرم داره به زنش نشون میده.

الان همینطور که تایپ میکردم تصور میکردم از بین یه جمعیت که در حال هیلهو هستند دارم فریاد می کشم. 

لطفا با لحن فراد بخونید متن رو.

2706