2726

خيلي بيخودي دعوا كرديم

شوهرم گفت گوشيمو برو بيار منم داشتم تي وي رو نگاه ميكردم محو فيلم بودم

شنيدم چي گفت ولي نرفتم براش بيارم!

فحش داد به پدرم كه برو بيار و اينا

منم رفتم آوردم انداختم جلوش

باز همينطور فحش ميداد

منم گفت چيه چته چرا الكي دادهوار ميكني فحش ميدي

دوباره عصباني تَر شد شروع كرد داد و بيداد با صداي بلند عربده ميكشيد وحشي

يهو رفت گوشيم رو برداشت سيمش رو درآورد گفت ازين به بعد ميدونم باهات چيكار كنم

همه كار ميكنم ميرم دختر بازي خانوم بازي ج  نده بازي

منم هيچي نميگفتم 

اونم هيييي خاك برسرش كنن بيشتر عصبي ميشد و شروع كرد پرت كردن وسايل كلي دكوريم شكست😔😔

خدا لعنتش كنه خدا سنگش كنه

منم گفتم نكن شكستي وسيله هامو

باز داد و هوار كرد اومد جلو منو زد خيلي بد ميزد تو سرم به بدنم من سعي كردم چنتا بزنمش ولي زور اون كجا و من كجا

هولم داد افتادم😭😭😭

خلاصه آروم گرفت و همينطور زير لب فحش ميداد

منم جمع ميكردم اون چيزايي رو كه شكسته

بعد ١ ساعتي كه گذشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دراز كشيده بود رفتم آروم كنارش گفتم 

بيا حرف بزنيم چرا دعوامون شد بيخودي 

اصلا محلم نميداد ميگفت برو گمشو 

ديدم هرچي اصرار ميكنم بيشتر خودش رو ببخشيد چس ميكنه اومدم اين طرف

رفتم گشتم گوشيم رو پيدا كردم 

الانم اينجام

اگر واقعا واقعا قصد آروم شدن داری تاپیکت زو قفل کن. چون با چیزایی که نوشتی الان پستهایی دریافت میکنی که بعدش خون شوهرت میفته پات، خودتم میری بالای دار.

از ما گفتن 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

.....

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...

ج ن ده بازی 😒

شاید از جایی ناراحت بوده سرتو خالی کرده 😡

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706