2737
2734
من بالای چادر خیلی پول نمیدم اگه نریزن سرم چون اصلا اونو لباس نمیدونم ویه چیزیه که بخاطر جامعه و عرف ...

عزیزم سرنکن چرا زورکی؟الان مگه همه چادرین حداقل دنبال فلسفه چادر باش درکش کردی پسندیدی بپوشش

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

240 تومن بهمن   چادر لبنانیم شد ملنتو  داشتم  نخریدم  روسری 100 دادم     و کیف 

بچه ها حسنا الان  قیمتش چنده

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
هیچوقت پول زیاد بالای چادر نمیدم حیفه . یه کرپ بود از سالها قبل پنجاه تومن خریده بودم امسالم پارچه ک ...

الان قیمت چادر بالاست همه مثل شما خوش شانس نیستن چادر کادو بگیرن😔😔😔منم چادرم کهنه شده باید بخرم اما گرونه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2738
چادر خیلی خوب است اگر اعتقاد داشته باشی

البته اگه قشنگم پوشیده بشه،بعضیا جوری میپوشن ک ادم حالش ب هم میخوره،جلف میپوشن بعد چادره مثل شنل زرو تو هوا معلقه،یا اینکه مثل لنگ میکنن دور کمرشون،خب نپوش خواهر من سنگین رنگین تری،البته ی عده اندکم هستن اینقدر خوشکل میپوشن ک ادم حض میکنه و دلش چادر میخواد😍واقعا احسنت بر اینا🌷

چادرعربی اصیل جنس خوب حدود۳۰۰

من عاشق چادرم و مطمینم اگر روزی برسه که یک نفرم توی جامعه حجاب نداشته باشه حتما چادرمو سرم میکنم چون واقعا نگاه های مردهای مریض رو ازم دفع کرده ، توی خیابون میبینم مردهایی که میخوان زل نگاه کنن ولی نگاه به حجابم میکنن نگاهشون رو میدزدن 

من هم پوستم سفیده هم چشمام رنگی هم ۶ ، ۷ سال کمتر از سنم نشون میدم ، واقعا اگر حجاب نداشتم مطمئنم مردها با نگاههای هیزشون آرامش برام نمیذاشتن 

مانتو چی

مانتو خودم میخرم

مانتو را میشه از حراجی ها خرید

بسیار سخت پسندم برای مانتو ولی گرونترینش 239 بوده 3 سال قبل

و از اون وقت مانتوی گرون گیر خوشگل نیامده ک پول بدم بابتش

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
2706