2726

بچه ها من مجبورم چندروز به خاطر 1 آزمون مهم برم کتابخونه درس بخونم.چون تو خونه شرایطش نیست،روز اولی ک رفتم اونجا فهمیدم عشق قدیمیم مغازشو انتقال داده بغل کتابخونه.من دیدمش اما اون منو ندیده تو این چند روز اصلا هم دلم نمیخواد باهاش روبه رو شم.همیشه حواسم هست ک منو نبینه،چرا بعد از 12 سال هنوزم هر وقت میبینمش قلبم تند تند میزنه..اه لعنت به هر چی عشق

پول عزیز خیلی دوستت دارم و همیشه منتظرتم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز مجردی؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2728

بهش فکر نکن .خودت بچه داری بی خیال .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
آره خودشم متاهله از من زودتر ازدواج کرد.هر دومون هم بچه داریم.

به نظرم تافحش وناسزا نخوردی تاپیکتو قفل کن عزیزم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

چون یه کوچولو ته قلبت دوستش داری من یکی از دوستای قدیمیمو محرم دیدم ولی چون دوستش نداشتم قلبم نمیزد

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
بهش فکر نکن .خودت بچه داری بی خیال .

اینکه هر روز از اونجا رد میشم مجبورم ببینمش و اینکه هر دفعه قلبم اونجوری میزنه از خودم بدم میاد..

پول عزیز خیلی دوستت دارم و همیشه منتظرتم😍😍
😂😂😂

والا الان میان میگن همین شماهایید که خیانت زیاد شده

ميدوني ادم با عشق هاي قديمي چون زندگي نكرده ممكنه هنوز دوستشون داشته باشه چون فقط ابعادي از اونارو ديده كه خوب بوده يه ورق بردار بدي هايي كه اون موقع بهت كرده و باعث كات كردنتون بوده رو بنويس كه هيجان بيخود نداشته باشي نسبت بهش

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
اینکه هر روز از اونجا رد میشم مجبورم ببینمش و اینکه هر دفعه قلبم اونجوری میزنه از خودم بدم میاد..

مهم نیست بالاخره انسان پیچیده ست ویه لحظاتی تسلیم خاطرات و احساساته ولی اختیار هم داره اختیار رو وارد عمل کن و تمرکز کن روی مطالعه وپیشرفت 

گذشته ها دیگه گذشته شما هیچکدوم دیگه ادم های دیروز نیستین تعهدات جدید و دلبستگی های حقیقی دارین 

شمای قدیمی عاشق اون اقای قدیمی بوده اون دوتا ادم توگذشته جاموندن و خلاص 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706