2737
2734
عنوان

مادرای شیرده ،یه دیقه لطفا....

86 بازدید | 10 پست

سلام دوستان.دخترم 15 ماهشه تقریبا همه دندون هاش دراومده شبا تا صبح کلا شیر میخوره و این باعث شده روی بعضی از دندوش هاش لکه سیاه بیافته خیلی نگرانم میترسم دندوناش بعدا بپوسه و بریزه آخه همچین موردی دیدم از سره گشنگی هم نیس که زیاد میخوره چون قبله خواب بهش غذا میدم واقعا دیگه کلافه شدم بماند که خودمم بدن درد  میگیرم اگه راهکاری دارید ممنون میشم کمکم کنید .

حداقل یه شیشه آب بذار کنارت! بلافاصله بعد از شیر خوردن شیشه ی اب رو بذار دهنش! حتی یکی دوتا مک هم که از شیشه ی اب بزنه کافیه و شیر تو دهنش نمیمونه که خراب بشه دندونش! 

من برا دختر اولم همین کارو‌ میکردم همه ی دندوناشم سالمه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باید یادش میدادی که وعده های شیرشو تو خواب کم‌کنی اون فقط عادت کرده ولا گشنس نیست مسواک میزنی براش ...

نمیزاره بابا تا میام بزنم دهنش رو قفل میکنه حتی خودم کنار ش میزنم تا یاد بگیره فایده نداره

نمیزاره بابا تا میام بزنم دهنش رو قفل میکنه حتی خودم کنار ش میزنم تا یاد بگیره فایده نداره

باید بازی کنی باهاش

من حتی ویتامینشم با بازی میدم کلی ام عاشقشه

درست زمانی که ناامید میشوی 
2738