2733
2734

خسته شدم بخدا،از بس مادرشوهرم و خواهرم پرسیدن،من اصلا ویارنداشتم و همیشه میپرسیدن هنوز نداری عجیبه و فلان حتی یه ذره هم نداشتم و میگفتن ویار نشانه سلامت بچست! الان هم۱۸ هفته و ۱روزمه کچلم کردن هی میگن چرا تکون نمیخوره چقد تنبله پیاز بخور شیرینی بخور دیشب یکی از فامیلا که بچش دقیقا سن جنین من رو داره داشت میگفت تکون میخوره و ذوق میکنم تازه ویار هم داشت اوایل،،، خیلی دلم گرفت که تا حالا از اول حاملگیم بچمو حس نکردم

برای حل مشکلم صلوات میفرستین؟

چند هفته اي عزيزم؟

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی خوندم

لطفا اگه قابل میدونین برای نی نی دارشدن ی خانمی بعد سالهادعا کنین

الهی عاقبت بخیر باشین الهی آمین

سپاسگزارم⁦

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
کی وقتشه؟

تا22،23هفته وقت داری عزیزم،اصلا نگران نباش،کسی هم بهت استرس داد بگو چکاب رفتم دکترم گفته هنوز زوده،جنین پسر زودتر تکون میخوره،بارداری دوم مادر زودتر میفهمه،جفت قدامی باشه زودتر حس میکنی به همه اینها بستگی داره

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2738
کی وقتشه؟

غصه نداره که

منم نه ویار داشتم و نه تا هفته 20 حسش کردم. خدا رو شکر الان عالی

البته از هفته 28 مشهود هست. به اونا هم توضیح بده

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

بچه اخررش تکون میخوره اینکه دعا نمیخواد..دعا کن همینجور بی آزار و خوب باشه وقتی بدنیا اومد شاید جفتت قدامیه دیر میفهمی

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

Bhamim manam 18hafte 1rozame,ama vase man tekon mikhore jofte shoma chie?

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2706