2737
2734
عنوان

بچها چیکارکنم بگم ب خواهرشوهرم؟؟

383 بازدید | 20 پست

من دیروز سقط کردم خواهرشوهرم فهمیده من مریضم اخع شوهرمو دومادش یجا کارمیکنند هرروقت شوهرم مرخصی بگیره یا زود بیاد خونه میفهمه ،،، چنبار بخاطر ازمایش سونوگرافی دکتر رفتن شوهرم اومده اونم ب زنش گفته دیروز دکتر بودم خواهرش زنگ زد گفت شکم دردمیکرد اومد دوباره اومدم خونه میگ چرااخه دلیلش چیه؟!انگار شک کرد یچیزی هست،،، گفتم الان بهترم گف فردا میام پیشت الان میخواد بیاد اینجا چیکارکنم بنظرتون بهش بگم ب کسی نگه،،،

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا نگو فقط بگو مسمومیتی چیزی بوده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731

ارع دیگه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2738

اگه کسی نمیدونه که حامله بودی بگو نگه

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
اومد بگیر بخواب مادرت هم بگو بیاد تا بره  به شوهرت هم بگو نگه .. خواهرش هم تماس گرفت جواب نده& ...

من اینجا غریبم فقط خواهرشوهرم هس با خالش

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2706