2410
2553

خیلی استرس دارم ثواب داره کمک کنید اگه میدونین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2807340/کیا-وکیلن-یا-اطلاع-دارن?postId=91560693

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خلاصه بهت ميگم طرف هيچ حقي نداره اگرواقعا از طريق مزايده و قانوني باشه 

مرسی عزیزم.آخه داشتم فکر میکردم چطور اون وکیل وکالته اینو گرفته؟آخه این ماشین قبلا بخاطر قاچاق توقیف بوده و صاحبش زندان بوده

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2720
مرسی عزیزم.آخه داشتم فکر میکردم چطور اون وکیل وکالته اینو گرفته؟آخه این ماشین قبلا بخاطر قاچاق توقیف ...

عزيزم الان بازار وكلا خوابيده اون وكيلم حالا گفته وكالتو قبول كنه و يه اميديم به طرف داده از طرفيم شايد اون ادم به وكيل واقعيتو نگفته باشه 

عزيزم الان بازار وكلا خوابيده اون وكيلم حالا گفته وكالتو قبول كنه و يه اميديم به طرف داده از طرفيم ش ...

مرسی عزیزم