2726
عنوان

هيچ كس منو دعوت نكرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1458 بازدید | 77 پست
اگه خونه ات نزدیکه هفتگی برو البته فقط سه چهار ساعت بمون برگرد البته بستگی به خونواده شوهرت داره...ب ...

من اصلا نميتونم اينجوري باشم!!! ناراحت ميشم ببينم من نشستم مادرشوهرم كار ميكنه ميرم اونجا همه كاراشو ميكنم دسته خودمم نيس دوسشون دارم!!! ولي خدايي كم اوردم تا عروسيم كه نميرم بعدشم نميرم كلا ديگه نميرم هيچ احترامي ازش نديدم نه درست سلام ميدع نه خدافظي ميكنه هر كسم هر خي دلش ميخواد پشت سرم ميگه مادرشوهرم هيچي بهشون نميگع !!! والا احترامم كه نميزاره همرو دعوت ميكنه بجز من 

بخدا خيلي باهاشون خوبم خيلي كوتاع ميام جواب نميدم مدارا ميكنم ولي خب بخدا منم ادمم كاش فقط يك شب فقط ...

احتمالا عروسی کنی بهتر میشه من عقد خیلی اذیتم کردن البته مقصر خودم بودم میومدم خونه اشون یه هفته می موندم اخه شهرامون ازهم دور بود....اگه شهر خودتونی راحتی من تو شهر غریب دارم زندگی می کنم

خداروشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا عروسی کنی بهتر میشه من عقد خیلی اذیتم کردن البته مقصر خودم بودم میومدم خونه اشون یه هفته می ...

نه ما نزديكيم يع خيابون فاصلع داريم!!! اصلا برم يه هفته بمونم والا خوشبحالشع كع همه كاراشو ميكنم واسش 

نه ما نزديكيم يع خيابون فاصلع داريم!!! اصلا برم يه هفته بمونم والا خوشبحالشع كع همه كاراشو ميكنم واس ...

خواهرشو من حسابی کاریه منم کمکش میدم من کم میرم هفته ای یه بار....عقد ناشی بودم

خداروشکر
2728
خواهرشو من حسابی کاریه منم کمکش میدم من کم میرم هفته ای یه بار....عقد ناشی بودم

يعني ميگي هفته اي يبار كمه؟؟؟ سالي يبارم برم هيچ احترامي بهم نميزارن!!! نميدونم چرا اينقدر بدشانسم خداشاهده باهاشون خيلي خوب و خوش قلبم 

شايد منم نه سال ديگه بي تفاوت شدم الان كه تازع عروسم كلي ذوق شوق دارم كع فكر كنم تا چند سال ديگع همش ...

پس حالا حالا ها حرص بخور من برای ارامش خودت گفتم بی تفاوت شو 

نه نموندم ولي دخترم و تازع عروس با هزار اميد و ارزو عروس اين خونوادع شدم!!! شايد بيوه بودم با چندتا ...

بیخیال بابا این چیزا ام ارزش فکر کردن دارن اخه:/

به سهم خودم دنيا رو جاي زيباتري براي زندگي ميكنم.الهي كه به همه ي آرزوهاتون برسيد  

بچه ها چه انتظاری دارید.زمونه سخت شده.افطاری دادن سخته.همکار شوهرم ما رو دعوت کرد تولد دخترش و افطاری.کاش نمیکرد.120تومن کادو بردم حالا هم باید دعوتی بدم

به خدا در توانم نیست دعوت کنم

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.

خونه مامانم تن تن دعوت شديم با شوهرم افطار😊

خونه مادرشوهرمم كه مادرشوهرم از روز اول گفت هيچوقت منتظر دعوت من نباش يه سالم نياي زنگ نميزنم دعوتت كنم خودت هروقت دوست داشتي بيا😐

جاريمم مهموني نميده😬

خواهرشوهرامم فقط دوس دارن دعوت بشن دعوت نميكنن😒

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
بچه ها چه انتظاری دارید.زمونه سخت شده.افطاری دادن سخته.همکار شوهرم ما رو دعوت کرد تولد دخترش و افطار ...

دقیقا! منم دوست دارم مادرشوهرو دعوت کنم. ب اجبار باید برادرشوهرو خواهرشوهرمم دعوت کنم ک هم جا ندارم هم  هزینه ی زیادی میشه. حالا موندم چیکار کنم😑

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕
2706