2737
2734
صرفا بدون گناه مردن  به ذره كم نيس ؟ خوب كسي تو دوران نوزادي هم بميره بي گناهه رشد و تعالي مث ...

ارع درسته الان ک زندم دارم تلاشمو میکنم برای اینکه علمم نسبت ب خدا و قران و معنویات بالا بره 

بـا((خــــــدا)) باش و پــــادشاهی کن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به آدمای زیادی کمک کرده باشم تحصبلاتمو کامل کرده باشم و تو مسیرش کار کنم مستقل حتما شده باشم کتابای زیادی خونده باشم خیلی تفریح و مسافرت رفته باشم

خوش به حال ماهی ها تکلیفشان معلوم است هوایی که بشوند میمیرند...
2728

من سه تا آرزو دارم فقط از دار دنیا . خیلیم سخت نیستن دوتاش آسونه یکیش خیلی سخت . به اون سه تا برسم انگار تموم دنیا تو دستامه . نمیشه گفت چی ان آرزوهام  

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
2738
چی داری مگه توگوشیت کلک؟😁😉

اوليش ك از اين ني ني سايت خارج شده باشم

و چند تا عكس دو نفره ك نميخام كسي ببينه

و اسكرين شات از تعدادي پيام ك نميخام كسي ببينه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

دوست دارم تو رشته خودم پیشرفت کنم کنارش حقوق هم بخونم 

به وضع مالی مطلوبی برسم و یه مجتمع ۱۰۰ واحده بسازم تو یه جای مناسب از شهرمون و به جز یکی دو واحد که مال نگهبان ها و خانواده هاشون هست بقیه رو به خانم هایی که طلاق گرفتن ولی جایی برای موندن ندارن به رایگان یا مبلغ کم مثلا ماهی ۲۰ هزارتومن اجاره بدم.تا لااقل خانم های شهرم از ترس اینکه جایی رو ندارن تو جهنمی که همسرشون ساخته زندگی نکنن و با خیال راحت جدا شن.کنارش رستوران و کارگاه هم بزنم که کار کنن و خرجشون رو در بیارن 

دوست دارم ارتباطم با خدا مثل بجکی هام بشه صمیمی و خالص

دوست دارم بتونم چند تا دوست خوب پیدا کنم 

راستش خیلی فک میکنم به این چیزا...ولی دلم میخواد به درک عمیقی برسم...همه چیرو جور دیگه ببینم...به همه چی عشق بدم از دونه گندم تا  یه آدم که نمیشناسم....بیشتر درمورد فلسفه یادبگیرم....عاشق نجومم  و دوس دارم این عظمتو بیشتر لمس کنم...‌واسه آدمای زیادی انرژی باشم و کمکشون کنم.....و چقدر دلم میخواد برم فضا ...🤩 اصن این فیلمایی که فضانوردن و درمورد  سیاره ها و  اون سکوت مطلق وقتی از اون بالا به سیاره آبی و پرررر از شلوغی نگل میکنی....واییییییی چقدر خفنه

2706