2733
2734
عنوان

شرایط فرزند خواندگی چطوریه

180 بازدید | 19 پست

سلام خانوما کسی اینجا بچه ای رو به فرزندی قبول کرده؟آیا میدونید شرایطش چطوریه؟حتما باید تمکن مالی بالا داشت و شغل و خانه انچنانی یا نه ؟میشه راهنمایی کنید درصورتی که تجربه داشتید؟

توسایت فرزندخواندگی شرایطوتوضیح داده

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول تو سایتشون باید ثبت نام کنی 

زودتر هم ثبت نام کن تا نوبتت بشه زودتر 

با توجه به وضع مالی خودتون اگه دارا باشید از اموال به نام می زنید 

نداشته باشید باید بیمه عمر واسش بریزید که مبلغ زیادی نیست 

اون مرحله اولش که باید تایید بشید مهم هست 

قرار نیست همه نصف اموال به اسم بچه کنن اونو خودشون با توجه به وضع مالی شما تصمیم گیری می کنن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2731

ببرای اطلاعات دقیق به سایت فرزندخواندگی در ایران  مراجعه کنید..

نه گلم تمکن مالی باید در حدی باشه که قاضی متقاعد بشه شما توانایی نگهداریش رو دارین 

گواهی از پزشک قانونی

یسری ازمایشات هست مثل ایدز..‌‌ باید بدین

پیش رواتشناس میفرستنتون چند جلسه باهاتون صحبت میکته تست میگیره باید ایشون تایدتون کنه

عدم سوپیشینه باید بگیرین....

یه دکتر زنان باید تایید کنه شما نازایی دارین

واکثرا تعهد ۱/۳اموال باید بدین اینم به دو دلیله یکی اینکه فرزند خونده ارث نمیبره واینکه اگه بفهمن شما بچه رو مورد ازار واذیت قراردادین ۱/۳اموالتون رو بتفع فرزند مصادره میکنن...

چند جلسه شورا میرین یسری هستن ازتون سوال وجواب میکنن ... 

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...
جدی ؟چه خوب.شما آدرس سایتش رو میدونید؟

نه 

سرچ کن سایت فرزند خواندگی ببین چی میاد 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
جدی؟خب اینجوری که خیلی سخت میشه،شما تجربشو داشتین؟

نه ولی اطرافیانم ۳-۴ تاشون آوردم

یکی دو سالی باید بری بیای

کلی سوابقتونو درمبارن

ملک باید بنامش کنی

درست زمانی که ناامید میشوی 

برای ثبت نام بهزیستی منطقه تون برین بنظرم بهتره 

قبلا ثبت نام تو سایت نبود الان رو نمیدونم 

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...

عزیزم من خودم نه اما قوام زن داداشم میخاست فرزند خونده بگیره..اول باید وضعیت مالیت خوب باش یعنی ی نرخ دارن خودشون ک دقیق نمیدونم تا چقدر،بعد ملک باید بنام بچه بزنی،چندتا روانشناس ک خودشون دارن باید سلامت عقلی خودت و شوهرت و تایید کنن ک عصبی نباشین و اینا..ولی کلا خیلی سخت چون متاسفانه خیلیا میان بچه میارن میکننش بچه ی کار واس همین سخت میگیرن،بهتر بری از ی مرکز مطمعن بپرسی

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
درکل کار پسندیده و خوبی هست  شیرینش به سختیش می ارزه

بله خودم خیلی خسته شدم از بس زیر دست این دکتر و اون دکتر رفتم شوهرمم خیلی استقبال کرد با این تصمیمم و خدا هم خوشش میاد که یه بچه ای رو پناه بدیم خیلی حس خوبیه،امیدوارم بشه

بله خودم خیلی خسته شدم از بس زیر دست این دکتر و اون دکتر رفتم شوهرمم خیلی استقبال کرد با این تصمیمم ...

مطمئن باش بعدش همش به خودت میگی چرا زودتر اینکار رو نکردی اینقدر که شیرینن این بچه هااا ...

موفق باشین گلم 

2706