2733
2734
عنوان

بیاید نصیحتم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 70 پست
مامانشو دوست داره باید تو رو اذیت کنه...بهش بگو مامانتو دوست داشته باش حرفی نیست اما احترام منو هم ن ...

اینو بگم ک ميکشتم.ی بار گفتم .دقیقا گفت،ببین مامان من خدامهههه

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هم به مادر همسرت احترام بذار طوری که شوهرت متوجه شه که چقد مثه خودش ، مادرشم دوس داری اما در مقا ...

من مامانم خیلی جوونه،40سالشه.خیلی باهاش راحتم.ولی اینجور نیستم ک دم ب دقه ،اب بدم دستش.کلا بدم میاد تو دست وبال کسی بپیچم.ب مادرايشونم احترام ميزارمممم

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸
2731
بگو اگر کاری رو نمی تونی برای مادرت انجام بدی دستورش رو هم به کسی نده  دوم کسی مجبورت کرده بود ...

100بار گفتم.ولی مهم نیس براش.ولی من وسواس فکری گرفتم

بنظرم من مردی که مادرش محبت و احترام میکنه قابل اعتماده اگه مادرش وفا دار باشه قطعا به توام‌وفادار ...

اینارو ميدونمممم کاملا.ولی دست خودم نیست.بخدا انگار تازه نامزد میکنن.با مامانش رفتار میکنه.

خیلی خوبه که احترام میزاره ولی اینکه به شما میگه پاشو اینطوری کن اونطوری کن درست نیست .میخواد احترام بزاره خدا قوت بلند بشه خودش.شما روزه ای مثل بقیه.واسه ماماتش از شما نباید مایه بزاره که .شما لطف میکنی یه کمکی بدی فقط همین

2738
همه دعواهامون سر همینه.بهش میگم وقتی من زایمان کردم،روم نمیشه ک ب مامان تو بگم.مثلا شیاف بزار برام.و ...

من به مامان خودمم روم نشد بگم خودم اینکار رو میکردم چه برسه به مادرشوهر بگم خب اون موقع به شوهرت بگو برات شباف بزاره

یا حساس نباش 

یا اگه مادر شوهرت بدجنس نیست با اون حرف بزن درد دل نکن و همه رو بریز بیرون ولی یه جورایی بهش بفهمون که کار پسرش اشتباهه شاید اون بهش بگه یه زره از لوس بازی در بیاد

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
حسابی جدی اتمام حجت کن مودبانه که اصلا از من مایه نزار.بگو مدیریت بلد باش توی رابطه داری خراب میکنی ...

آفرین این درسته

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
بزارانقد پیش مامانش باشه تا  مادره خسته بشه ازش ،  دیگه پسرای امروزی مثل قدیم که نیستن &nb ...

من شوهر ۳۰ سال خونه مادرش بوده  مادرشوهرم بچه رو لوس بار میاره  یعنی اصلا گیر به بچه نمیده نصحیت نمیده لباساشو تا لباس زیراشم براش میشسته غذاهای مامانشو دوسداره باهم پولاشون تو یه بانکه هر روز میخادخونه مامانش باشه منم اوایل دوس نداشتم ولی الان  بی خیالم  تازه شوهرم بهم میگه توام خیلی با خانوادتی ،بهش میگم دختر فرق داره  آدم از یه مرد توقع نداره انقد مامانی باشه 

2706