2733
2734
عنوان

خانومایی که میخوان صورتشون تپل بشه بیااااین

| مشاهده متن کامل بحث + 1902 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش میشد با سنو بزرگ کرد تو خونه😖

از باس ن من صافتر سراغ نداشتم😁😁😁

دو تا دمبل و وزنه و یه هالتر بخر با یه کش بدنسازی .اسکات و یه سری ورزش هست تو نت سرچ بزن.تو خونه هفته ای سه بار انجام بده.منم تو خونه انجام دادم. خدایی هیچی مثل ورزش نیست اونم مداوم وقتی معتادش بشی.حتی ممکنه خیلی هم لاغر باشی ها، ولی با دمبل و یه سری حرکت اینقدر خوش فرم میشی که.برای اینکه باس ن خوش فرم بشه کمرت مخصوصا فیله ی کمر هم باید بدون چربی بشه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2728
اگ سینه میخوایی آخر حمومت دوش اب سرد باز کن رو سینه هات من یه ماهی اینکار کردم که ببینم سفت میشه.ام ...

مرسیبببیییییی عزیزم 😍😍😍

چند دقیقه نگه دارم زیر دوش؟

.باااااااااااااااااااااااااااااااااااااایییییییببببیییی🌱🎵
اره کوچیکه 😔😔

بیا برات بزرگش کنم😅

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
از باس ن من صافتر سراغ نداشتم😁😁😁 دو تا دمبل و وزنه و یه هالتر بخر با یه کش بدنسازی .اسکات و یه س ...

واقعا گرانبهایی لنتی😂😍😍😍😍😍

چند مدت بعدش خوب شد؟

2738
مرسیبببیییییی عزیزم 😍😍😍 چند دقیقه نگه دارم زیر دوش؟

خواهش

یه دقیقه هر کدومو

بعدشم سوتین جک دار بپوش سریع

امدی بیرونم بخواب به کمر که سینهات فشار نباشه روشون

من دفعه اول از شدت سردی اب نفسم بند امد😅

دفعه های بعدی یه تشت میگیرم زیر سینم خم میشم دوش تلفنی رو میگیرم روشون که حداقل بدنم یخ نزنه😅😅

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
دستت طلا چشم😂

ادرس بدم😅😎😊

خواهش یه دقیقه هر کدومو بعدشم سوتین جک دار بپوش سریع امدی بیرونم بخواب به کمر که سینهات فشار نباش ...

چشم عزیزم خداااااا خیرت بدهههههه😍😍😍😍😍

واقعا گرانبهایی لنتی😂😍😍😍😍😍 چند مدت بعدش خوب شد؟

قربونت عزبزم😘😘

من شوهرم تو ماه پنجم بهم گفت چه برجسته شده.فهمیدم که دارم نتیجه میگیرم.من الان ۴ سالی هست بدنسازی میکنم ...

یه چیزی هم بگم .پایین باس ن معمولا تو زنها چین میخوره و سلولیت میشه.این ورزشها واقعا پوست پا و باس ن رو صاف و صوف و خوش حالت میکنه.من که رون هام خیلی خوش حالت شده. 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
قربونت عزبزم😘😘 من شوهرم تو ماه پنجم بهم گفت چه برجسته شده.فهمیدم که دارم نتیجه میگیرم.من الان ۴ س ...

مرسی عشقمممم

خوشبخت بشی عزیزم

https://news.fitshape.ir/تقویت-و-فرم-دهی-عضلات-ران-و-باسن/

2706