2733
2734
عنوان

به نظرتون سردرد دلیل مناسبیه برای روزه خوردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 32 پست

تا الان مقاومت کردی،،،اگه مریضی خاصی نداری،،،نشکون

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
پنج ساعت دیگه افطاره برید بخوابید ک کمتر اذیت شید 

وای من توروزگی هیچ خواب ندارم

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا نمیدونم من میگرن دارم 

هر شب یه عالمه مسکن میخورم تا بتونم فرداش روزه بگیرم از سردرد 

ولی میگیرم میترسم گناه باشه از دکترم میپرسم میگه من نمیدونم هرجور خودت میدونی من گردن نمیگیرم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2728

سلام من خودم میگرن دارم ...گاهی مجبور می شم بخاط. روزه داری شیاف استفاده کنم ....اما هیچکس در مسند قضاوت نیست که کسی رو بخاطر روزه خواری ملامت کنه یا بخاطر روزه داری تشویق ....خداونده که فقط می تونه به بنده هاش ارزش بده 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2738

بچه ها من خیلی عذاب وجدان دارم بچه کوچیک دارم چند روز کرفتم خیلی ضعف داشتم بعدم این بازی می‌خواد نمیتونم مثل بعضی ها استراحت کنم باید تحرک داشته باشم

چی کار کنم؟

چرا هرکار میکنم باز خودم مقصر میشم؟؟؟.    
بچه ها من خیلی عذاب وجدان دارم بچه کوچیک دارم چند روز کرفتم خیلی ضعف داشتم بعدم این بازی می‌خواد نمی ...

پسر من که تو اذیت کردن و شیطنت رتبه ی یکه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

مرسی از همگی🌹🌹🌹🌹😗😗😗😐

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
پسر من که تو اذیت کردن و شیطنت رتبه ی یکه

چیکار میکنین؟

من تنهام با بچه تا آخر شب

راستش فقط دوروز کرفتم ضعف میکنم و بداخلاق میشم باهاش و واقعا کسل میشه بچه که نمیتونم باهاش بازی منم

چرا هرکار میکنم باز خودم مقصر میشم؟؟؟.    
2706