2726
عنوان

کیا حوصلشون سررفته ، بیایین اینجا😍😎😎😎😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 299 پست
بیاین عکس نی نی هامونو بذاریم

نی نی نداریم چی؟😔

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی گریه نکن💙

روزه نباشی گشنتم باشه ناهارتم آبگوشت باشه نونم نداشته باشی،به شوهرتم بگی اومدنی نون بگیر بیار اونم نیومده باشه گریت نمی گیره؟  

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2728
تازه ی سقط هم داشتم😌

من اقدام کردم ولی نشد دیگه بیخیالش شدم

حس میکنم اصلا حوصله بچه ندارم

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧
عکس نی نی همسایه رو بذار😅

همسامونم مثل خودمون عروس دومادن😅

2706