2737
2734
عنوان

نظر شما جیه

48 بازدید | 5 پست

برادر شوهرم در گذشته توشراکت خیلی مارو اذیت کرد و بعدش ما قهر بودیم تا امسال اشتی کرد واظهار پشیمونی کرد وما اشتی کردیم بیکار بود وشوهرم علی رغم مخالفتای من اوردش تو شرکتش وباهمن الان شوهرم میگه داره کارای شرکت میگیره وداریم پیشرفت میکنم اما من تودلم ناراحتم من الان یه سوال دارم پیشرفت وپولداری زندگی مهمتره حتی اگه با برادرشوهری که ما رو اذیت کرده شریک باشیم یا نه همون زندگی ساده قبلی بدون برادرشوهر . شوهرم میگه فکر اینده باش الان پول مهمه بقیه حرفاالکیه میگه میتونیم خونه وزندگی بهتری داشته باشیم چکار به برادرم داری ، اینم بگم پول تو زندگی اون می ره من ناراحت میشم یعنی حسودم یا بخاطر گذشته هست

کارشون چیه ؟ به خضور برادر شوهرت واسه پولدار شدن احتیاجی هست؟

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرم میگه آدم پرتلاشیه .  من گفتم نیرو بگیر  گفت نه اون بیکاره

کارش تخصصیه یا هر نیرویی میتونه بیاره

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید