2703
2553

واقعا خاصیت حجم دهندگی داره یا کلا دوروغه؟ میخوام بخرم توروخدا اگه نتیجه ای ازش گرفیتدبیایدبگین خانوما😍😍

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من استفاده کردم اما نتیجه نگرفتم

نمیدونم والا شاید اصل نبوده

ولی من کلی پولشو دادم

شایدم تو بازه زمانی زیاد ج میده 

که من خسته شدم و ادامه ندادم

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
من ک نتیجه نگرفتم

مطمئنی اصل بود؟ خراطین اصل دوفازه .وقتی بهمش میزنی قهوه ای تیره میشه ؟ شاید فیک بوده

منم ۲ ماه زدم ولی هیچی به هیچی فقط یکم پوستمو بهتر کرده بود که اونم تا قطع کردم از بین رفت

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2714

اگر نتیجه هم بده ولی بازگشت داره...به نظر من وقتی از روغن استفاده میکنیم و روی پوست میزنیم مثلا گونه شاید باعث پر شدن بشه ولی ورم هست.انگار این روغن روی پوست حساسیتشو مانند ورم نشون میده.چون وقتی قطع کنی دوباره بازگشت میکنه....من نتیجه گرفتم اصلا ماندگاری نداره و بی نتیجه است.هر قسمت پوست بزنی ورم میکنه.من امتحان کردم.پس الکی میگن برای گونه و.... خوب است

اگر نتیجه هم بده ولی بازگشت داره...به نظر من وقتی از روغن استفاده میکنیم و روی پوست میزنیم مثلا گونه ...

حدس میزدم دوروغ باشه .مگه میشه یه روغن حجم بده .🙄

حدس میزدم دوروغ باشه .مگه میشه یه روغن حجم بده .🙄

حجم نمیده.فقط حساسیتشو روی پوست مانند وزن یا پف نشون میده...چون این خاصیت داره میگن حجم دهنده هست.در صورتیکه دروغ هست.نخر گلم

2706