2737
2734

من  تازه اثاث كشي كردم تو اين خونه جديد بعد خونه نوساز بود دستشويي خيلي چسب و قير ريخته بودش منم با يه سيم ظرفشويي افتادم به جونشون كه يهو سيم از دستم ليز خورد افتاد تو چاه زود رفتم يه سيخ اوردم كه درش بيارم بدتر ليز خورد رفت ته چاه ديكه هر كاري كردم نبودش يكساعت با سيخ دنبالش بود اصلا سيم ناپديد شده بودش سيفون رو هم زدم اب راحت رفتش

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

حالا نميدونم چيكار كنم ميترسم تو لوله گير كنه بزنه چاه بيادش بالا نميدونم به نظرتون به شركت لوله بازكني زنگ بزنم؟ممكنه خودش رد شده باشه رفته باشه مشكلي هم پيش نياد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
حالا نميدونم چيكار كنم ميترسم تو لوله گير كنه بزنه چاه بيادش بالا نميدونم به نظرتون به شركت لوله باز ...

آره ممکنه رد شه بره .

مهم اینه که آب رفته . 

منم دلم جابه جایی میخواد😢😢😢

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

عزیزم اگه اب رفته پایین اشکال نداره نمیخواد به لوله باز کنی زنگ بزنی 

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
فک نکنم چیزی بشه.سیفونو بکش چندبار

ده بار سيفون رو زدم ابش هم خيلي پرقدرته و زياده حسابي اب رفتش لگن هم اوردم باز اب ريختم

نه نبودش چراغ موبايل رو انداختم با سيخ يكساعت گشتم هيچي نبود رفته داخل لوله فاظلاب

احتمالا طولش زياده رفته پايين ديگه بازم سطل اب پر كن ي جا بريز چند بار

یادت نره شکستن دل تاوان دارد.یادت نره عمر و جوونیت پایان داره....
2706