2726
عنوان

گناه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 47 پست
آدم تو سایت یه پستایی میبینه دهنش قفل میکنه 😐

متوجه نشدی شوخی بودواقعا ؟؟؟؟؟؟؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شهادت امام باید حرمتش حفظ بشه ولی حالا کاریه ک شده و ناراحتی و پشیمان حتما میبخشن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728
شما بیا ببین خود رادیو چه اهنگایی پخش میکنه🤨

رادیو کیه فک میکنید 

ملاک و اونا قرار ندید عزیزم مشکل اینه حد و حدود دین رو با تلویزیون میسنجیم نه شما فقط همه اینطور شدیم

مثلا استین بالاتر از ارتج بده خیلی بده چون تو صدا سیما نشون نمیدن زیر ارنج اشکال نداره حای اگه ساقت معلوم باشه چون صدا سیما نشون میده زنای خارجی استین سه ربع رو 

اگه دیده باشید حد و حدود شرم و حیا رو با تلویزیون دهریم میسنجیم مثلا یقه باز دامن سایزش چقد باشه بیحیاییع

استارتر بله میبخشن عزیزم انشالله

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

باید حرمتا حفظ بشه 

ولی کاش گناه همه در این حد بود 😐

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
خوبه یه وقتایی آدم دهنش قفل باشه مغزش باز باشه

😕😕😕😕باعشه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706