2737
2734
عنوان

اگه همسرتون بهتون ایراد بگیره اعتماد به نفستون از دست میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم ب گوزم

😜😂😂😂😂😂😂

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
2728
2738

خیلی از مردها مثل همسر خود من همینجوری هستن... کلا فقط بلدن یک کاری کنن تا احساس کنی خیلی سطح پایین هستی و اعتماد به نفست بیاد پایین... تجربه من میگه اصلا محلش نده بزار هر چی میخواد بگه... هر کار میخواد بکنه... شما هم برای خودت همه جوره از زندگی لذت ببر... وگرنه همسران بیشعوری مثل همسر خودم دیوونت میکنن بعد میگن دیوانه بودی

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘

مگه چیه کف پاش صاف باشه؟؟؟ مگه عشق و علاقه ب این چیزاس😕😕 وااا.این ک دیگه هیب و ایراد نیس دنبال بهانس.تو هم ازش ایراد بگیر

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅

قطعا آدم تا چنروز حالش بده 

ولی طرف باید خیلی بی شخصیت باشه ک همچین چیزای پیش پا افتاده ای رو انقد بزرگ کنه و تو روی همسرش کنه باید خیییییلی خیییلی بی لیاقت باشه 

خودتو اصلا حساس نکن زندگیتو کن 

کاش تو همون سیاره ونوس خودمون میموندیم 😒

چن‌رپز پیش شوهرم گف چشای بچه گود رفته گفتم چشاش مثه چشای خودمه گف اگه توهم چشات مثل الانت اینقد گود رفته بود از اول ک نمیگرفتمت😑منم گفتم حالا خوبه من الان بخاطر بیدارایی شبانه اینجوری شده چشام چارروز دیگه خم که بچه بزرگ شه چسام‌بخ حالت اول برمیگرده ولی تورو بگو ک دماغت از اول انحراف داشت و هیجورم خوب نمیشه پس من چی ک زنت شدم 🤣دیگه دهن گشادشو بست

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706