2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ۷هفتگی رفتم سونو گفت ساک و کیسه زرده هست خودش دیده نمیشه اما باید میشد.گفت بعدا بیا.الان ۳هفته گذشته زندگیم شده گریه چون میخواستمش و دوسش دارم.ته دلم اصلا امیوار نیستم فردا باید برم میگهدلابد سقط

اونایی ک باردارس پوچ دارن علاعم بارداری ندارن؟؟؟ کسی میدونه؟

من ۷هفتگی رفتم گفت بارداری پوچ احتمالا.من هیچ علائمی ندارم نه حالت تهوع و ویار نه لک بینی هیچی هیچی

2738
من ۷هفتگی رفتم گفت جنین نیست.ت  چطوری بودی؟من خیلی ناراحتم به شددددددت تمام

برمن دوبار این اتفاق افتاد یه بار مهرماه بر بارداری اولم ودومین بار بهمن بر بارداری دومم،داغون شدم.ناامید نباش به خدا توکل کن.من از طریق رویان دارم اقدام میکنم دکتر رویان گفت حتی تا سه بار سقط هم از نظر ما عادیه و مشکلی نیس خداروشکر هر دو سالمید وفقط باید تحت نظر ما باشید تا بارداریه موفقی داشته باشید‌.

برمن دوبار این اتفاق افتاد یه بار مهرماه بر بارداری اولم ودومین بار بهمن بر بارداری دومم،داغون شدم.ن ...

من خیلی میخواستمش بیشتر از من شوهرم.خیلی چیز بدیه.آخه چرا آخه؟با کلی امید بودیم.صفر شدیم.کاش بعدیمون اینطکری نشه.شماهم ایشالله صاحب بچه بشید.

من خیلی میخواستمش بیشتر از من شوهرم.خیلی چیز بدیه.آخه چرا آخه؟با کلی امید بودیم.صفر شدیم.کاش بعدیمون ...

ما هم دقیقا همینطور بودیم من خودم ساعتها باهاش حرف میزدم.ولی بر بارداری دوم ریسک نکن برو مرکز ناباروری و تحت نظر اونا باردار بشو و تمامی ازمایشات رو انجام بده من خودمم اشتباه کردم بر بارداریه دومم باید از طریق رویان اقدام میکردم.