2737
2734
عنوان

خواهرشوهر

1455 بازدید | 92 پست

من یه خواهر شوهردارم ک ۲۴ساعت خونه مادرشوهرمه متاهله و بچم داره ولی چون شوهرش اضافه کارم وایمیسه دیروقت میاد خونه فقط واسه خواب میره خونه خودش بعد یه مشکل با مادرشوهر پیش اومد ک من پاشدم برم راجبش حرف بزنم دیدم اونم اونجاس ناچارا بحث و شرپع کردم گفتم مامان شوهرم تو فشار اقتصادیه پرخاشگر شده بهم خرجی نمیده چرا حمایتش نمیکنید ک.... خواهرشوهرم یهو مثل نخود پرید وسط بحث گفت باید تحمل کنی زندگی سختی داره شوهرم منم بعضی وقتا بداخلاق میشه منم سریع گفتم تو شوهرت پولداره دهنتو با پول بسته واسه من نه پول داره نه اخلاق دقیقا همینو گفتم حالا خود خوش شانسش شوهرش دوتا خونه و.ماشین و درامد بالا داره. حالا از اونروز واسم میره تو قیافه محل نمیده ترحدا بگین من بد گفتم یا اون ک پرید وسط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا نباید این حرف و جلو خانواده شوهرت بگی..باهم حلش کنید ..اونا هیچوقت پسرشون و نمیذارن کنار تو رو بچسبن.فقط با این حرفا خودتو خراب کردی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

بدرك كه رفته تو قيافع!!! يعني واقعا تو قيافه رفتن خواهرشوهر اونقدر ارزش دارع كه شما بخاطرش به خودت زحمت بدي وقت بزاري انرژي بزاري تاپيك بزني؟؟؟؟ اصلا اون بد گفته شما اشتباع كردي بدترشو نگفتي بعدم چرا اون رفته تو قيافه تو صد برابر بيشتر برو تو قيافه دهنشو ببندع 

شوهرت زیر فشار اقتصادی هست بعد مادرشوهرت کمکتون کنه؟به اونا چه ربطی داره که رفتی شکایت عزیزم؟تو شرایط رو میدونستی و باهاش ازدواج کردی،

خواهر شوهرت توی بحث نباید شرکت میکرد اما شما هم خیلی بد باهاش برخورد کردی و بی اصالت بودن خودت رو با زدن اون حرف نشون دادی،کارت خیلی دور از عقل و ادب بود

2706