2726
عنوان

شوهرم اسم دنیز رو انتخاب کرده واسه دخترمون ولی....

| مشاهده متن کامل بحث + 2393 بازدید | 65 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دنیز اسم قشنگیه  البته سلیقه ای هستش 

اما هرچند نظر مادرت محترمه اما به نظر من  نظر شوهرت 

ارجعیت داره و اینکه مردها اصلا خوششون نمیاد نظر کس دیگه ای رو بهشون تحمیل کنی اگه واقعا نظر مادرت برات مهمه با شوهرت صحبت کن و یه اسم دوتایی براش انتخاب کنین اما اینکه بهش بگی مامانم از این اسم خوشش نمیاد یکم حرف زوره اگه خودت یه اسم انتخاب میکردی و مادرشوهرت یه همچین حرفی میزد چه حسی داشتی؟

هیچوقت اجازه نده کس دیگه ای تو زندگیت دخالت کنه حتی اگه اون فرد مادرت باشه 

اگه حرف مامانت رو به شوهرت تحمیل کنی باعث میشه اونم پای مادر یا خانوادش رو تو زندگیتون باز کنه 

و این تو انتخاب و کارهای دیگه هم صادقه نه تنها تو انتخاب اسم

نمیدونم چیکارکنم میگه یعنی نظر ما مهم نیس؟؟؟

هر چی دوس داری بزار یکم که بچت بزرگتر بشه کسی چیز دیگه صداش بکنه ابروشو میبره همه مجبور میشن با اسم خودش صداش کنن

پسر بی اعصابه روس   фредек
2728
نمیدونم چیکارکنم میگه یعنی نظر ما مهم نیس؟؟؟

جواب نده اینجور سوالاتو! بحث رو عوض کن! بگی اره میگه پ همون ک من میگم! بگی نه قهر میکنه! 

مامانت ازون مادر زن هاست ها! 😁 یا خودت همه چیت و ب مامانت میگی ایشونم حق این اظهار نظر رو داده ب خودش  با اصرارش فقط خودشو از چشم میندازه! 

نه بابا اصلا نمیخوام شوهرم بفهمه ک مامانم اینجوری گفته،ناراحت میشه،اونم آدم لجبازیه،میگه بچه ی منه،کسی حق نداره یه چیز صداش کنه.میشناسمش شاید چیزی جلوشون نگه ولی سر من غر میزنه

انتخاب اسم یا هر انتخابی تو زدگی مشترک فقط به زن و شوهر مربوطه مگر تو کارهایی که واقعا نیاز به مشورت داشته باشه

حالا تو بگرد ببین کجای کارت اشتباه بوده که خانوادت انتظارشون از تو تا این حد رفته بالا

به كسي ربطي نداره كه😒اسم بچرو پدر و مادر انتخاب ميكنن

من از الان اسم مارال انتخاب كردم همسرمم عاشق اين اسمه😍😍

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
نه بابا اصلا نمیخوام شوهرم بفهمه ک مامانم اینجوری گفته،ناراحت میشه،اونم آدم لجبازیه،میگه بچه ی منه،ک ...

حتما یه جای رفتارت میلنگه حتما زندگیتو اونجور که اطرافیان میگن میچینی

اصلا ببینم چرا شماها خودتون نظری ندارین اینهمه مصیبت میکشی بچه میاری و بزرگ میکنی حالا چرا باید شوهر و مادرت براش اسم انتخاب کنه مگه خودت آرزو و سلیقه نداری خواهر

2706