2737
2734
عنوان

هر كي بچه داره خوشبخت ترين ادم روي زمينه

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 115 پست
من بچه ندارم با تو هم نبودم نظرمو گفتم

همينه خدا بهت بچه نميده ناشكري نكن منم دوستت نيستم بمن ميگي تو خدافظ✋️

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همسن من هستی چرااینقدر ناامیدی. منم نی نیمو پارسال ازدست دادم ولی ناامیدنیستم درمانمو شروع کرد ...

عزيزم اخه تو شرايط زندگي منو نداري،تو مادرشوهري مثل من نداري كه بياد بگه خداروشكر من بچه دارم و هي به خودش بباله، اصلا من جرّأت نكردم بهشون بگم تنبلي تخمدان دارم

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔
2728
ديگه إز مادرشوهري كه به پسرش بگه زنتو بزن بخنديم چه انتظاري ميشه داشت؟؟؟ من زير دست اينا دارم پير م ...

چرا ميخواى يه بچه بيگناه رو هم به اين چرخه معيوب اضافه كنى؟!!!! 

فقط به خاطر اينكه واست شيرين بازى دربياره و بخندونتت؟!!!! واسه كم كردن روى مادرشوهرت؟!!!  

خودخواه نباش. بچه وسيله جواب دادن سركوفت ديگران و سرگرمى  نيست !!!! بذار هر موقع خودت اينقدر قوى شدى كه حرف مردم برات بى ارزش شد و شوهرتم استقلال فكرى پيدا كرد، بعدش فكر بچه باش!!!

شما هنوز سنى ندارى كه اينطورى واسه بچه اه و ناله ميكنى!!! 

2738
فکرکنم شما تازه ازدواج کردین نگران نباشین انشاالله بچه دار میشین واسه تنبلی تخمدان پیاز درمانی خیلی ...

با مادرشوهرم تو يه واحد زندگي ميكنم نميتونم پياز بذارم

عزيزم اخه تو شرايط زندگي منو نداري،تو مادرشوهري مثل من نداري كه بياد بگه خداروشكر من بچه دارم و هي ب ...

عزیزم مادرشوهرمن ازمادرشوهرتو بدتره ولی من هیچی روپیشش نمیگم ازم میپرسه رفتی دکتر برابچه؟ میگم نه فعلن نمیخوام چون اگه بفهمه دکتری میکنم همه جارو پر میکنه ومیگه بیچاره پسرم باید اینوببره دکتر.خدا نکنه یچیز ازمن بدونه. برای همین کاملا درکت میکنم. ی دکتر خوب پیدا کن و مرتب برو پیشش تا نتیجه بگیری اصلنم پیش خانواده شوهرت نگو به شوهرتم بگو نگه.امیدوارم بزودی باردار شی

خدالعنت کنه مادرشوهرتو بنظرم اول فکرتو بذار رو خونه جدا گرفتن بعدش بچه بیار.چون الان به حاملگیت گیر میدن فردا به دکتر رفتنت پس فردا تو تربیت بچت دخالت میکنن

به یکی از نزدیکات بگو درست کنه یا خونه مادرت میری اونجا بجوشون بیار خونتون قایم کن بخور

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود

خداشاهده سحرها از بس به بشقاب غذام نگاه ميكنن كه جرّأت ندارم غذا بريزم، همش نصف كفگير برنج ميريزم و ميكشم كنار

از سر سفره گرسنه ميرم كنار،يعني از خود سحر گرسنمه تا افطار

حالا ديگه بنظرت جرّأت پياز گذاشتن دارم؟؟؟

من جات بودم با این شرایط اصلا به بچه فکرم نمی‌کردم.اول جدا شو.شوهرت بیکاره پیش ی عفریته هم هستی بچه میخوای تو بدبختیات شریکت باشه؟ببخشی اینطور گفتم ولی اول ی راهی پیدا کن جدا بشه خونت.

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
خداشاهده سحرها از بس به بشقاب غذام نگاه ميكنن كه جرّأت ندارم غذا بريزم، همش نصف كفگير برنج ميريزم و ...

چه ربطی داره.؟مگه خونتون غذا نداری؟خونت بپز بخور.ببین ادم باید خودشم یکم جنم داشته باشه

2706