بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ممکنه  رمزشو برداره این فرق میکنه با هک کردن ...ینی اگه بزنامه رو باز کنه بره گوگل فراموشی رمز اینستامیتونه رمز جدید بزاره براش و از پیج طرف یکی رو خودش  داشته باشه..

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
ممکنه  رمزشو برداره این فرق میکنه با هک کردن ...ینی اگه بزنامه رو باز کنه بره گوگل فراموشی رمز ...

خب اون درصورتیه که شماره مال خودت باشه یاگوشی طرف دستت باشه بغیراون کاری نمیشه کرد

خداجونم شکرت❤❤❤
خب اون درصورتیه که شماره مال خودت باشه یاگوشی طرف دستت باشه بغیراون کاری نمیشه کرد

خب همون دیگه گفتی تعمیراتیا من فک کردم میگی گوشیت اونجا بوده گفتم اگه بوده میتونسته اونجوری رمز اینستات برداره ...اگه کلی منطورت بود بستگی به سواد و اطلاعات اون فرد داره کلی نمیشه گفت تعمیرات موبایلی داریم در حد فلش کردن بلده چون اصن رشته اش این نبوده ...تعمیراتیم داریم رشته اش این بوده از زیرو بم گوشی اطلاعات داره ...البته هک کردن کلا پروسه طولانیه من یه مدت پیگیرش بودم از رو کنجکاوی به راحتی ننیتونی یاد بگیری

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
خب همون دیگه گفتی تعمیراتیا من فک کردم میگی گوشیت اونجا بوده گفتم اگه بوده میتونسته اونجوری رمز اینس ...

من نمیخوام یاد بگیرم فقط اگه بتونم یه نفرو هک کنم برام کافیه ذهنم خیلی درگیرشه واقعا موندم چیکار کنم.جالبش اینه که خودم اینستارو واسش نصب کردم اما رمزشو یادم رفته چی دادم .شماکه پیگیر بودی بنظرت چیکارکنم؟؟میشه به موبایلیا اطمینان کرد؟

خداجونم شکرت❤❤❤
من نمیخوام یاد بگیرم فقط اگه بتونم یه نفرو هک کنم برام کافیه ذهنم خیلی درگیرشه واقعا موندم چیکار کنم ...

با ایمیل نصب کردی یا شماره ؟اگه ایمیل بوده و ایمیلشو یادته و ایدی شو میدونی میتونی بزنی فراموشی رنز رمز جدید بزاری خودت نصبش کنی مجدد ..البته شاید بشه امتحانش کن ...نمیدونم میشه اعتماد کرد یا نه چون گفتم که فرق میکنن از نظر کار بلدی ...تو خود اینستا خیلیا پست میزارن هک و اموزششو و اینا به نظرم اونا بهتر باشن

2706