2726
عنوان

مشکلات خانوادگی

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 25 پست
همه انها ک شما دوستان میگید درست من کمک میخوام برا درست کردن زندگیم برا اینده بچم اوضا خودم اصلا ...

سلام راستش من اصلا تو این تاپیکا نظر نمیزارم چون میترسم چیزی بگم غلط باشه یا دو به هم زنی بشه بعد شمول ضمه کلی ادم بشم چون این موضوعات تو گوگل سرچ کنی میاره این صفحاتو ولی الان فقط و فقط چون گفتین یه پسر دوساله دارین به خاطر اون اومدم بهتون بگم توروخدا تو رو به هر چی میپرستین بشینین یه فکری برا زندگیتون بکنین من سنمم کمه نمیدونم چیکار باید کرد تو این مواقع ولی من تو خونواده ای بزرگ شدم که پدر و مادر کلی باهام دعوا داشتن واقعا وحشتناکه من خورد میشم نمی تونم حرفی بزنم البته نه اینکه همش تقصیر پدر و مادرنم باشه خودمم از لحاظ روحی ضعیف ام اما واقعا خیلی تاثیر داره ناارومی تو خونه خیلی روی روح و روان بچه اثر میزاره خواهشا همینجوری ساده نگذرین از مشکلاتی که براتون پیش اومده نگین بعد زمان همه چی رو حل میکنه لطفا خیلی به فکر بچتون باشین خداشاهده چقد دلم برای بچه هایی میسوزه که پدر و مادرشون مشکل دارن که خونه شده میدون جنگ مخصوصا تو بچگی بعضی خاطرات نکبت هیچوقت از یاد ادم نمیررره و همیشه ی همیشه داغونت میکنه . جلو پسرتون با همسرتون بگو مگو نکنید نزارید تو ذهنش ثبت بشه خواهش میکنم .گاهی یه صحنه تا اخر عمر ادمو داغون میکنه . نگین بچه ها نمیفهمن اتفاقا خیلی میفهمن لحظه لحظه تو ذهنشون تو روحشون باقی میمونه فقط متاسفانه کسایی که درک کردن این شرایطو میفهمن چی میگم خلاصه خواهش میکنم ازتون یه فکری برای مشکلتون بکنید که راه حل درستی باشه خدارو در نظر بگیرید و واقعا از راه اصولی و علمی و با مشاورای درست درمون جلو برین . عین اکثر زوجا گند نزنین تو روح و روان خودتون و بچتون . چون وقتی شماها حالتون بده اون بچه میفهمه و هیشکی برای یه بچهبدتر از دعوا ی خانوادش نیست .ببخشد طولانی شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر و مادر من چیزی برای ما تو زندگی کم نزاشتن و من واقعا دست بوس هردوتاشون هستم خیلی زحمت مارو کشیدن و تا تونستن به بهترین شکل سعی کردن تربیت مون کنن ولی چون اوضاع بین خودشون خوب نبوده خواه ناخواه خیلی رو روان من یکی که تاثیر گذاشته ادم دلش میخواد پدرشو شاد و خوشحال و سرزنده ببینه .مادرشو همیشه خندون و شاد و با عشق ببینه .ناراحتی پدر مادر ادمو نابود میکنه .شما میگی اینده خودت برات مهم نیست داری اشتباه میکنی باید به خودت ارزش بدی باید حال خودتون و همسرتون تو زندگی عالی باشه . خلاصه به فکر باشید و تصمیم های الکی و از رو عصبانیت و برهه ای نگیرین به فکر یه عمر زندگی باشین 

فکر کنم شاید چون تو سن کم ازدواج کرده الان فکر میکنه که خوب زندگی نکرده چیزی از جوونیش نفهمیده

بهش محبت و ابراز علاقه میکنی؟گردش و تفریح میبریش؟یهو گل یا یه کادو کوچیک بی مناسبت بگیر سوپرایزش کن

یه جور تلخ آرومم...
2728
هستن کسایی که ادم میکشن پشیمون میشن!! جرم که نکرده!! مطمعنا دلیلی داره وگرنه زن الکی به فکر طلاق نم ...

اونایی که ادم میکشن دیگه برای پشیمونیشون دیره 

شوهر لباس نیس که هر دقیقه ادم بخواد عوضش کنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
اونایی که ادم میکشن دیگه برای پشیمونیشون دیره  شوهر لباس نیس که هر دقیقه ادم بخواد عوضش کنه

لباس هر کسی بخودش مربوطه که بخواد عوض کنه یا نکنه!!

تعیین تکلیف زندگی هر کسی هم با خودشه.. بهتره کسی رو قضاوت نکنید تا به نقطه ای که رسیده نرسید!!

زمین بدجور گرده...

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
لباس هر کسی بخودش مربوطه که بخواد عوض کنه یا نکنه!! تعیین تکلیف زندگی هر کسی هم با خودشه.. بهتره کس ...

خانوم وقتی تاپیک زده شده یعنی این زندگی مسائلش به همه مربوطه چون استارتر نظر خواسته هر کی نظرشو میگه منم به خودم اجازه میدم دخالت کنم چون اگه به کسی ربطی نداشت پس اصلاً درموردش تاپیک نباید میزدن  مگه شما شوهرو مثل لباس میدونید؟

من به نقطه سخت تر از اینا رسیده ام 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم