2737
2734
عنوان

امپول رگام استرس دارررم

134 بازدید | 7 پست

خانوما كمك من استرس دارم من قبلا سقط داشتم و امپول رگام رو دكتر بعد از يك ماه سر عمل كورتاژ واسم زد چون سقطم ناقص بود و دكترمو عوض كردم. الان حامله شدم، دكتر ازمايش كامپس نوشت منفي بود. ديگه هم در موردش چيزي نگفت گروه خوني شوهرم A مثبته، ممكنه خطر ناك باشه؟ بايد چي كار كنم

خدايا نگاهتو ازم نگير...

در مورد سقط اطلاعی ندارم ولی من گروه خونم اوی منفی بود شوهرم آ مثبت. تو بارداری یه رگام زدم بعد زایمان هم دوباره یه رگام. استرس نداشته باش. این دفعه رفتی دکتر دوباره ازش بپرس که فراموش نکنه. بعضی دز دکترها حواس پرتن

دخترم تمام زندگیمه🙆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشيد بد توضيح دادم، نگرانيم از اينه كه من بعد سقط قبلي خيلي دير اين امپولو زدم. ممكنه الان خطرناك باشه؟ 

و اينكه دكتر الان فقط به من يه ازمايش كمپس داد و جوابش منفي بود ديگه در موردش حرفي  نزد انگار كه مهم نيس اين قضيه

خدايا نگاهتو ازم نگير...
ببخشيد بد توضيح دادم، نگرانيم از اينه كه من بعد سقط قبلي خيلي دير اين امپولو زدم. ممكنه الان خطرناك ...

منم آزمایش دادم جوابش منفی بود، گفت پس خوبه تا 7 ماهگی ک آمپولو بزنی 

نگران نباش خداروشکر کن ک منفی شده

منم آزمایش دادم جوابش منفی بود، گفت پس خوبه تا 7 ماهگی ک آمپولو بزنی  نگران نباش خداروشکر کن ک ...

ممنونم پس ماه هفت بايد بزنم. اخه دكترم نگفت . ايشالله خير باشه😍😍

خدايا نگاهتو ازم نگير...
2738