1147
1273
لوازم آرایش اونجا خیلی ارزونه 

با ارزش پولی ایران هر جا بری همه چیز فوق العاده گرونه

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋
بگو یه پسر قد بلند مو بور و خوشگل آلمانی میخوام 😂😂😂

😅😅😅😅😅

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

اره دعواهم کرده بودیم یعنی هم سوغاتی هم اینکه یه هدیه که ازدلم دربیاره

😚😚

کرم.لوازم ارایشی.شامپو.ماسک صورت و مو.مال آلمان خیلی عالیه بگو برات بیاره از همش

دردناکترین مرگ پسر نوح داشته:                                      تصورکن داری غرق میشی                                                     خر از کشتی بابات برات                                        دست تکون میده!!!😐
1258
1274
چجوری میزارید شوهراتون بدونه شما برن سفر خارجه؟من وقتی با شوهرم دوست بودم گفت میخوام برم ترکیه گرفتم ...

منم طاقت ندارم الان به شوهرم ماموریت دادم اجباری بره افریقا شهریور..گفته زن و بچمم باید ببرم..ولی گفتم اونجامیتونی چون زناشونو برای چراغ قوه بندازی بتونی ببینی😐😄😄

یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت...😐🤔
استارتر بگو سرویس چینی برات بیاره  سرویس چینی بن آلمان 😊😊😊من خودم دارم خیلی خوببببن

بهش میگم المانوبارکن بیاوگرنه خونه رات نمیدم

بعدازمن هیچ کس من نخواهدشدواین قدرت من است 
1167
بهش میگم المانوبارکن بیاوگرنه خونه رات نمیدم

چن روز اونجاس؟

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
بگو یه پسر قد بلند مو بور و خوشگل آلمانی میخوام 😂😂😂

انوقت ی خانم رو نیاره بگه وایسا نه ماه دیگه پسرقدبلند موبور به دنیا میاد

سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
1280