1265
1254

کجا رفته

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

کجا رفته؟ من بودم میگفتم سلامتیت رو عزیزم 

الکی مثلا 

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره،اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره.یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه،اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه.یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه."تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر""تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی"پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن!                                                             باجه؟آفرررین😊
1281

کجاس؟

دردناکترین مرگ پسر نوح داشته:                                      تصورکن داری غرق میشی                                                     خر از کشتی بابات برات                                        دست تکون میده!!!😐
1226

ببخشید من همش اسمت یادم مونده نمیدونم شما بودی ؟

که پست زدی گرون ترین لباس عروس تهران رو کجا میفروشن میخواستی بخری ؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
1241