2726
عنوان

کسی از ترکیه هست اینجا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1680 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تنها چیزی که اونجا ارزونه  پوشاک هست والا اصلا زندگی ارزون نیست خط موبایل هم گرونه و هرماه باید ...

ب نظر من واسه تفریح خوبه ن زندگی

حتی اونایی ک مرفه هستن میرن اونور میگن زندگی معمولی داریم کیفیت زندگی پایین تره برامون نسبت ب ایران

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
از مدارسش اطلاعی ندارید؟

مدارس تو ترکیه دولتی هست ولی باید زبانت خیلی خوب باشه منظورم زبان ترکی هست , اونجا مدرسه ایرانیان هست ولی باید ببینی کدوم منطقه خونه میگگیری اگه دور باشه نمی تونی ببری ولی برای مدرسه ایرانیا شهریه باید بدی تو منطقه با کر کوی مدارس غیر انتفاعی ماهی دو هزار لیر شهریه میگیرن مناطق دیگه اطلاعی ندارم

از مدارسش اطلاعی ندارید؟

عزیزم سرچ کردم برات

شهریه مدرسه ایرانی در استانبول و ازمیر نیز در سال حدود 900 دلار است.کسانی‌که قصد ادامه‌ی زندگی در ترکیه را دارند بهتر است فرزندان خود را در مدارس ترک زبان و یا دوزبانه انگلیسی-ترکی ثبت نام کنند و چنانچه قصد اقامت کوتاه در ترکیه  تمایل به بازگشت به ایران را دارند ترجیحاً مدارس فارسی زبان و ایرانی را برای تحصیل فرزندان خود انتخاب نمایند .

ب نظرم اگه رفتین حتما خودتم فکر کار باش چون نمیرسونین واقعا

اره دوست دارم برم سر کار ولی ترکی صفرم

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
اره دوست دارم برم سر کار ولی ترکی صفرم

مشکلی نداره یک ماه موندین در حد راه انداختن کارت میفهمی کارگری ساده بسته بندی اینا زبان نمیخاد

2706