2726
عنوان

دوراهی

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 53 پست
الهی بمیرم خو دوست داره منم اونجوری بودم از شدت دوس داشتنه . کاش توام دوسش داشتی😭😭

من دوسش داشتم اوایل خوب بود رابطه. اینقدر سر کوچکترین چیز با من بحث کرد ک من الان هرچی تلاشم کردم بخام باش بمونم نشد. مثلا میگه چرا آنلاینی گفتم دارم با دوستم حرف میزنم اسکرین شات دادم بش. باز قانع نشد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا خدا چی بخواد و قسمتت چی باشه . الان که اونا نیستن که بفهمن به من بگو بینم دلت با کدومه کدومشون خو ...

هر دو خوبن چون اولی اولین رابطه من با دختر بود حس عشق تو وجودم هس باهاش. دوتاشون کد بانو خشکل 

من دوسش داشتم اوایل خوب بود رابطه. اینقدر سر کوچکترین چیز با من بحث کرد ک من الان هرچی تلاشم کردم بخ ...

واییی مثه منه😭😭 این جور آدما همش میترسن یکی عشقشونو ازشون بگیره همش ترس دارن  لابد از  رابطه قبلیت بهش گفتی

2728
من دوسش داشتم اوایل خوب بود رابطه. اینقدر سر کوچکترین چیز با من بحث کرد ک من الان هرچی تلاشم کردم بخ ...

اگر واقعا اسكرين شات دادين و قانع نشده كه ديگه ميشه گفت قطططعا شكاكه چون تو شات مشخصه زمان چت كي بوده ديگه و اينكه شما هم سعيتون رو كردين كه شك اون رو برطرف كنين مثلا اگر شما هيچ تلاشي نكنين يا گوشيتون رو قايم كنين يا صد تا رمز و اثر انگشت خب ميشه به يك سوتفاهم كوچيك دامن زد ولي با اين اوصاف به نظر مي ياد كه يك مقدار شكاك هستن البته بايد ديد چي از شما ديدن كه اينجوري شدن 

اگر واقعا اسكرين شات دادين و قانع نشده كه ديگه ميشه گفت قطططعا شكاكه چون تو شات مشخصه زمان چت كي بود ...

گوشی من اصلا رمز نذاشتم حتی برا قفل صفحه چ برسه اثر انگشت و... چ کنم خب ول کن نیس میگ ی چی داری یهو گوشیم می گیره میگرده یا میگ چرا عکست پروفایل هس. میگم من پسرم اشکال نداره دیدم ب دردسرش. نمی ارزه عکس رو برداشتم 

مشکل باباشه. میخاد بدتش ب خاستگار پولدار... 

خب شما تلاشتونو كردين كه بهشون بفهمونين اگر پولدار نيستين ولي يك سري خصوصيات اخلاقي دارين كه ميتونين خوشبختش كنين يا اينكه تلاشتونو ميكنين 

چند بار رفتين خواستگاري

اگه میتونی هرچه زودتر مشکلت رو با پدر اولی حل کن بهم برسین. و خواهشن دومیو ازین وابسته تر نکن گناه د ...

اولی خاستگار پولدار داره باباهه چشاش پول گرفته میخا ردش کنه ب اون ب خون منم تشنه هس. 

دومی هم اینقدر عاشقم هس ب کوچکترین حرکاتم گیر میده 

خب شما تلاشتونو كردين كه بهشون بفهمونين اگر پولدار نيستين ولي يك سري خصوصيات اخلاقي دارين كه ميتونين ...

دوبار خواستگاری. من کارمندم. 28 سالمه. تا قبل 7اسحوزخ

گوشی من اصلا رمز نذاشتم حتی برا قفل صفحه چ برسه اثر انگشت و... چ کنم خب ول کن نیس میگ ی چی داری یهو ...

اگر واقعا اينطوريه و شما هر وقت خواسته گوشيتونو در اختيارش گذاشتين و اون چيزي مشكوك پيدا نكرده پس بدبينه حالا يا به خاطر رابطه تلخي كه ممكنه خودش در گذشته داشته يا به خاطر رابطه عاشقانه اي كه از شما ميدونه 

باز هم به نظرم اصصلا گزينه مناسبي نيس 

ولي حتتتتما روانپزشك حاذق برين ميتونه خييلي بهتون كمك كنه تو تصميم گيري 

2706