2726
عنوان

دوراهی

1037 بازدید | 53 پست

سلام به همه اعضا عزیز 

من تو یه دوراهی گیر کردم. 

تو ی رابطه عاشقانه بودم ک با مخالفت پدر دختر بهم خورد. 

سرد شده بود رابطه تصمیم ب جدایی گرفتیم. 

هر دو عاشق هم بودیم شدید. ولی مخالفت خانواده نشد ب هر حال. 

بعد ی مدت دختری عاشق من شد و منم چون بدم نمی اومد زندگی جدیدی شروع کنم قبول کردم. 

چون قصدم ازدواج زیر سن 30 سالگی بود.

بعد دو سال این دختر جدید عاشق داعم با من سر کوچکترین چیز بحث و دعوا میکنه ک اونم رو حس عشق هست. چرا آنلاینی چرا عکست پروفایلت هست و... 

حالا اون دختر ک قبلا دوست داشتم برگشته. 

موندم چ باید کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازدواج کردی؟

نه هنوز مجردم. و دوتا دختر ک الان هر دو منو میخان ب دوتاشون نمیتونم نه بگم چون نامردی هست. اول من عاشقش هستم اونم عاشق من. دومی اون عاشق منه و من حسی بش ندارم. 

دومی شکاکه . مگر اینکه خودت سر و گوشت میجنبه یا بهش توجه نمیکنی یا کاری میکنی که اون حساس باشه اگه ا ...

اهل کاری نیستم. بخام خیانت کنم قصدم ی زندگی مشترک سالم هس اما اون ول کن کوچکترین موضوع نیس و ی دعوای بزرگ راه می اندازه که میگ بخاطر عشق هس اینجور میکنم 

نه هنوز مجردم. و دوتا دختر ک الان هر دو منو میخان ب دوتاشون نمیتونم نه بگم چون نامردی هست. اول من عا ...

عشق دو طرفه بنظرم بهتره .چون میگی به دومی حسی نداری دختر دومیه الان ناراحت بشه بهتره تا یه عمر عذاب بکشه که شوهرش دوستش نداره

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍
دومی رو رها کنی نامردیه ولی وقتی حسی بهش نداری فایده نداره . همون اولیو انتخاب کن چون همو میخواین

میدونم حسی بش ندارم اما با دختری ک عاشقت هست ازدواج کنی بهتر کسیه ک هر دو رو قصد ازدواج تشکیل خانواده میدن 

2706