1147
1273
عنوان

دوراهی

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 53 پست
اگه میتونی هرچه زودتر مشکلت رو با پدر اولی حل کن بهم برسین. و خواهشن دومیو ازین وابسته تر نکن گناه د ...

اولی خاستگار پولدار داره باباهه چشاش پول گرفته میخا ردش کنه ب اون ب خون منم تشنه هس. 

دومی هم اینقدر عاشقم هس ب کوچکترین حرکاتم گیر میده 

خب شما تلاشتونو كردين كه بهشون بفهمونين اگر پولدار نيستين ولي يك سري خصوصيات اخلاقي دارين كه ميتونين ...

دوبار خواستگاری. من کارمندم. 28 سالمه. تا قبل 7اسحوزخ

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

گوشی من اصلا رمز نذاشتم حتی برا قفل صفحه چ برسه اثر انگشت و... چ کنم خب ول کن نیس میگ ی چی داری یهو ...

اگر واقعا اينطوريه و شما هر وقت خواسته گوشيتونو در اختيارش گذاشتين و اون چيزي مشكوك پيدا نكرده پس بدبينه حالا يا به خاطر رابطه تلخي كه ممكنه خودش در گذشته داشته يا به خاطر رابطه عاشقانه اي كه از شما ميدونه 

باز هم به نظرم اصصلا گزينه مناسبي نيس 

ولي حتتتتما روانپزشك حاذق برين ميتونه خييلي بهتون كمك كنه تو تصميم گيري 

مرا با حقيقت بيازار ولي با دروغ آرومم نكن 🙏🙏
1279
اولی خاستگار پولدار داره باباهه چشاش پول گرفته میخا ردش کنه ب اون ب خون منم تشنه هس.  دومی هم ...

اولی اگه خودش خاستگار پولدارشو نخواد به شما ترجیح بده میتونه به اون خاستگاره نه بگه و شمارو انتخاب کنه

هی داد. چ بگم والا 

انشاا... با هر كسي كه لياقتش رو دارين و لياقتتون رو داره و در كنار هم آرامش دارين و دلتون شاد و احساس خوشبختي ميكنين ازدواج كنين 

زندگيتون سرشار از عشق و آرامش

1274
هی داد. چ بگم والا 

فقط سعي كنين زودتر تصميم خودتون رو با كمك گرفتن از روانپزشك يا مشاوره هاي حاذق بگيرين و بيشتر از اين وابستگي ايجاد نكنين مخصوصا برا دختر دوم چون اگر از اون رابطه بياين بيرون چون شما بهش حسي ندارين خيلي اذيت نميشين ولي اون دختر خييلي آسيب ميبينه