2726
عنوان

مزون عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 27055 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به نظرم قبل از اینکه بیای.. توی اینترنت مدل های لباس عروس را ببین تا دستت باشه بیشتر توی چه سبک هایی می پسندی... بعد هم برو مزون ها را ببین.. همه شمان می دوزن (به جز چند تا که کار اوریجینال دارن) اونوقت می تونی مدل مورد علاقه ات را بدی بگی بدوزن سر قیمت هم باهاشون چونه بزنی
سعدی خیلی ارزونتر بود... خرید حدود 300- 400 بود. اما من کارهای آمادشون را نمی پسندیدم... ممکنه اگه مدل را بدی بتونن خوب در بیارن
خوب پس اگه اینجوریه فکر کنم جمهوری برات بهتر باشه... اما وقت بذار همه مزون هاشو ببین... بعضی هاشون کاراشون زیاد جالب نبود اما بعضی هاشون واقعا شیک و تمیز بودن.. قیمت ها هم متفاوت بود. مثلا ما دو تا مزون کنار هم دیدیم... تقریبا یه مدل کار را، یکی می گفت 500 کرایه... کناریش حدد 700 می گفت و کلی هم منت میذاشت که کارش عین کار اوریجیناله.. اما به نظر ما اون کار 500 قشنگتر بود...
نمی دونم جمعه ها بستن یا باز...
عزیزم این مدل خیلی قشنگه اما فکر نکنم خیلی قیمتش فرق کنه.... یعنی جزء ارزون ها نیست مسلما اما خیلی هم گرونتر نمی گیرن.. به نظر من حدود 600- 700 می تونی بدی .... اما باید بگردی...
اگه مدلت هم اینه به نظرم همون جمهوری را برو... توی یه روز می تونی ببینی و یه مزون خوب بدی ...
اگه می تونی یه بار توشهر خودتون برو دنبالش.. ببین چند می گیرن و با چه کیفیتی
بعد بیا جمهوری را ببین.. اگه خوب بود که بده همینجا اما اگه زیاد فرق نداشت همون شهر خودت راحت تری چون چند بار هم باید بیای پرو لباس
2706