2733
2734
عنوان

کمک فوری در مورد قرص مدروکسی

77 بازدید | 14 پست

سلام من‌ماه قبل رفتم دکتر گفت عفونت داری دارو داد گقت اینارو بخور پری شدی از روز ۱۴ مدروکسی بخور منم پری شب اقدام داشتم  روز ۱۳ سیکل امروز روز ۱۵ هست میگم امشب بخورم یه وقت حامله باشم ضرر نداشته باشع برای بچه  کسی تجربه داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه عزیزم هیییییچ ضرری نداره اگه باردار شده باشین جای نینی سفت میشه،چون ب خانومای بارداری ک لکه بینی دارن شیاف پروژسترون میدن ک از سقط جلوگیری بشه،اگه باردار نباشین هم همین قرص باعث پریود شدنتون میشه،چون تا ده روز بعد از قطع قرص پریود میشین

خدایا من میدونم که تو هوامو داری
2738
دیشب باس میخوردم  نخوردم امشب بخورم؟

فکر نمیکنم مشکلی باشه ،ولی دیرتر نخور،دکتر بمن گفت از پانزدهم تا بیست و پنجم،یه روز کاری نمی کنه ولی اگه دیرتر بخوری دیرتر تموم میشه پس همین امشب بخور

خدایا من میدونم که تو هوامو داری

ماه قبل ۲۶ روزه پری شدم ماه قبل اون ۲۹روزه این ماه از روز۱۱ کیت زدم برا تخمگ گذاری که دوخط شد فرداش که ۱۲ بود کم رنگ  روز ۱۳ هم کمکرنگ شب ۱۲ یکمی ترش تخم مرغی داشتم  که شب ۱۳ اقدام کردم به نظرتون تخمک گذاری بوده؟

2706