2737
2734

من هشت روز بودکه انتقال جنین داده بودم داروهامم پروژسترون و هرروز یه آمپول آنوکساپارین یا رقیق کننده خون روی بازو میزدم روز هشتم بعداز زدن آمپول چند قطره خون و بعدش لکه بینی وتا شب قطع شد دیگه لکه بینی نداشتم تا فرداش که دوباره آمپول آنوکسارو زدم این بار شدید تر خون اومد که فکر کردم پریود شدم اونم روز نهم انتقال که یک هفته به پریودیم مونده.اونم تا شب قطع شد امروز نمیخوام اون آمپول و بزنم چون مطمئنم اونه که باعث خونریزیم میشه .کسی بوده تجربه منو داشته باشه.

نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست !

عزیزم تا وقتی که خونریزی داری باید اسپرین و انوکسا رو قط کنی . این پیشنهاده دکتر نصره. وقتی خونریزی یا لکه میگیرن مریضاش اسپرین و انوکسا رو براشون قط میکنه تا کاملا خوب شن بعد دوباره شروعش میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما حتما زنگ بزن به دکترت بهش بگو ...انوکسان رقیق کننده خونه وقتی لکه بینی داری و میزنی خونریزی تو زیاد میکنه ...وقتی لکه بینی داری باید شیاف پروژسترون تو دو برابر کنی ...تا لکه بینیت قط بشه

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...
2731
عزیزم تا وقتی که خونریزی داری باید اسپرین و انوکسا رو قط کنی . این پیشنهاده دکتر نصره. وقتی خونریزی ...

راستش دیروز به منشی دکترم زنگ زدم اما فقط بش گفتم خونریزی دارم اونم گفت چاره ای نیست نمیتونیم پروژستروناتو زیاد کنیم اما تا اون موقع دقت نکرده بودم که خونریزی بعد از آمپولست حالا فردا دوباره بهش میگم.

حتما حتما زنگ بزن به دکترت بهش بگو ...انوکسان رقیق کننده خونه وقتی لکه بینی داری و میزنی خونریزی تو ...

دوستمم همینو گفت مرسی از راهنماییت عزیزم .

حتما حتما زنگ بزن به دکترت بهش بگو ...انوکسان رقیق کننده خونه وقتی لکه بینی داری و میزنی خونریزی تو ...

آهان اوکی عزیزم ممنون از راهنماییت

2738
عزیزم تا وقتی که خونریزی داری باید اسپرین و انوکسا رو قط کنی . این پیشنهاده دکتر نصره. وقتی خونریزی ...

برای منم یه جوریه از ظهر وقتی آمپولارو میزنم خونمیاد تا شب شب دیگه قطع میشه.باید فردا دوباره زنگ بزنم ولی امروز نمیزنم کلا .

ان شالله که چیزی نباشه.منم این ماه انتقال دارم

انشاءالله که نتیجه میگیری گلم .من که واقعا دیروز فکر کردم پریود شدم خیلی گریه کردم وقتی تا شب بند اومد به دوستم گفتم اونم گفت دکتر من آسپرینمو قطع کرد به خاطر یه لک .تو که دبگه خونریزی داری .آخه یک هفته دارم تا پریودی.

انشاءالله که نتیجه میگیری گلم .من که واقعا دیروز فکر کردم پریود شدم خیلی گریه کردم وقتی تا شب بند او ...

عزيزم سر خود قطع نكن منم انتقال دادم مثبت شد  هفته ي پنجم خونريزي داشتم پزسك موسسه كه انتقال داده بودم گفت انوكسارو قطع كن ولي من چون يبار سَرِ نبودِ انوكسا سقط داشتم قطع نكردم ربتم يه دكتر ديگه سونو كرد گفت هماتوم داري هماتوم يعني لخته خون اگه انوكسارو نميزدي اينم سقط ميشد چون مشكل غلظت هم دارم شياف يكي داشتم يه آمپول كه آمپول رو برام بيشتر كرد شد دو آمپول و يه شياف

به دوستم گفته بود دکترش چند روز آخرو استفاده نکن وقتی ج آزمایشت مثبت شد دوباره شروع کن.چون من هفته دوم انتقالم انقد خونریزی عجیب نیست اونم بعد زدن این آمپولا .بعد به دکترم گفتم گفت دوز پروژستروناتو اصلا نمیشه زیاد کرد چون من روزی سه تا شیاف میذارم سه روزی یه بار آمپول میزنم .بازم فردا میزنگم ببینم دکترم چی میگه .از راهنماییت ممنونم.

2706