2703
2553
عنوان

خونریزی روز نهم انتقال جنین خانما بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 5577 بازدید | 33 پست
سلام عزیزم بله خداروشکر .دوقلو باردار شدم الان هفته هشتم .

عزيزم از علايمي كه تو اون دوهفته انتقال داشتي برام ميگي ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزيزم از علايمي كه تو اون دوهفته انتقال داشتي برام ميگي ؟

توی هفته اول که هیچی .هفته دوم به محض اینکه آمپول آنوکساپارین و میزدم خونریزی میکردم کلا تو هفته دوم انقد خون میدیدم که فکرشم نمیکردم گرفته باشه .بعدش دیگه تصمیم گرفتم آمپولرو نزنم وقتی نزدم خونریزیم قطع شد.یه بی بی چک خونه داشتم پنج روز قبل از تاریخی که برام تعیین کرده بود وسوسه شدم گفتم من که نیستم بذار اینو امتحانی بذارم .گذاشتم بعد دوتا خط پررنگ افتاد فرداش رفتم آزمایش دادم بتام هزار بود اونجا به دوقلویی شک کردم .ولی علائم دیگه ای نداشتم تا هفته شیش که تهوع و معده دردم شروع شد.فقط خونریزی داشتم که فهمیدم هماتومه و با استراحت رفع شد خداروشکر.

نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

توی هفته اول که هیچی .هفته دوم به محض اینکه آمپول آنوکساپارین و میزدم خونریزی میکردم کلا تو هفته دوم ...

ممنووون گلم انشاالله خدا ني ني هاتو حفظ كنه 

سپاس از راهنماييت 😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2456
ممنون گلم انشاءالله خدا مرادتو بده.

مرررررسي گلم 🌺🌺

توی هفته اول که هیچی .هفته دوم به محض اینکه آمپول آنوکساپارین و میزدم خونریزی میکردم کلا تو هفته دوم ...

سلام .مبارک باسه ...

آنوکساپارین رو قطع کردین بعد از خونریزی؟؟‌ 

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
 بله قطع کردم خونم بیش از اندازه رقیق شده بود .

منم الان مشکله شما رو دارم 

روز هفتم انتقالمم 

از دیشب افتادم ب خونریزی یه شیاف اضافه کردم که شیافام شد سه تا 

امپولمم امروز نزدم اما هنوز خونریزیم قطع نشده 

قرمزه 

خیییلی گریه کردم 

شما دو تا انتقال داده بودی و دوتاش موند؟؟ پسر بودن ؟؟

2714
منم الان مشکله شما رو دارم  روز هفتم انتقالمم  از دیشب افتادم ب خونریزی یه شیاف اضافه کر ...

عزیزدلم خونریزیه من از امپول بود که خیلی رقیق شده بود اما بعد که تستم مثبت شد باز خونریزی کرد اینبار قهوه ای رنگ و یه مدل بدی .سونو دادم فهمیدم هماتوم دارم با استراحت و شیاف جذب شد الحمدالله .

منم الان مشکله شما رو دارم  روز هفتم انتقالمم  از دیشب افتادم ب خونریزی یه شیاف اضافه کر ...

من سه تا انتقال دادم دوتاش موند .دخترو پسرن.

2706