2737
2734

۳۰ خرداد عروسی پسرعمه شوهرمه😍عروس هم دختر دایی مادر شوهرمه.

ینی ما فامیل دوطرفه ایم.

تعریفی پیش خواهرشوهرام گفتم حالا چی بپوشیم؟

یکیشون گفت ما میخوایم پوشیده بپوشیم ک راحت باشیم لباسش کت بلند و شلواره😒(شب حنابندون اخه اول خونه دامادیم بعد باید لباس بپوشیم باز بریم حونه عروس.اونجا داماد ی زمانی رو میاد تو مجلس خانوما)

اون یکی  خواهرشوهره ک شیک پوش ترم هست بش گفت ن من پیرهن میخوام بپوشم بعد گفت اره خو باز نیست تقریبا پوشیده است.

وقتی اون گفت مامیخوایم پوشیده بپوشیم ینی یجورایی شبیه م بپوشیم.🙄

حالا من نمیدونم لباس پوشیده برا مجلس چیه.

کت شلوار اگه بخوام بخرم خیلی گرون در میاد.البته اصلنم دوس ندارم کت شلوار .هییچ وقت نپوشیدم  

جان من بگید من چی بپوشم فقط عکس بذارید خواهشا ک بفهمم

بلوز شلوار مصلا اگه باشه بلوزش چ شکلی؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی برای مجلس بلوز شلوار تنش نمیکنه

همه پیراهن

نهایتا بخوان اسپرت شن دیگع کت دامن یا کت شلوار

بعدشم پوشیده یا لخت بودنو کسی با خواهر شوهرش ست نمیکنه

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
2728
2738
پوشیده یعنی یقه باز و کوتاه نباشه  کت و شلوارم بنظر من فقط برای مجلس عقد مناسبه نه حنابندون

اگه لباس بلند نخوام باشه چی.بلند دوست ندارم.هر چند لباسی ک میخوام عروسیش بپوشم لباس جشن حنابندون خودمه بلند و شیکه

اگه لباس بلند نخوام باشه چی.بلند دوست ندارم.هر چند لباسی ک میخوام عروسیش بپوشم لباس جشن حنابندون خود ...

عزیزم دیگه این به خودتون مربوطه دیگران که نمیتونن بگن شما چی بپوشی چی نپوشی

الان که اکثر لباسای بازار پوشیدن.یه پیراهن بلند بپوش. خیلی پوشیده میخوای استینم داشته باشه

مشکلم اینه ک لباس بلند ندوس.حداقل ی عکس بذارید ببینم قشنگه یا نه.پوکیدم دیگه

به نظر من با خواهرشوهرات تو یه یه سبک بپوش که هم ارتباطتون خراب نشه هم پشتت حرفی چیزی واسه حجاب و اینجور مسائل درست نشه 

لباس مجلسی استین دار هم هست وقتی داماد اومد هم میتونید یه مانتو بپوشید و شال بندازید اگر رسم چادر پوشیدن دارید هم که دیگه مثل بقیه

یارب نظر تو برنگردد...
2706