2733
2739
عنوان

یادم بدید چجوری تیکر بزنم 😍😆

547 بازدید | 49 پست

بلد نیستم 😯

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بارداری؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای جاااان 😄😄❤

برو تو نی نی سایت من اطلاعات کاربری ویرایشو بزن اون پایینش یه نواره ک تیکر بارداریه ثبت وضعیت جدیدو بزن و تاریخ زایمان و الی اخر

بعدشم مایل ب نمایش تیکر در سایت هستم تیکش رو فعال کن.

خوشبحالت ایشالله سالم بیاد بغلت برامنم دعا کن💖😍

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
خوشبحالت ایشالله سالم بیاد بغلت برامنم دعا کن💖😍

چشم عزیزم انشاا..همه حاجت روا بشید 😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2738
بارداری؟

اره عزیزمممم..همین ده دقیقه پیش بی بی مثبت شد 😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار شدی عزیزم چطوری مبارکههههخ

با امپوللل بعد دوسالو سه ماه 😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بسلامتی عزیزم مبارکت باشه مشکلی پس نداشتی اره مثلاتنبلی چیزی

چرا عزیزم تنبلیییی شدید تخمدان..یا همون پلی کیستیککک 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا عزیزم تنبلیییی شدید تخمدان..یا همون پلی کیستیککک 

خداروشکر خیلی خوشحال شدم برات ذوق بچتو بزنی عزیزم

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
2706