2737
2734
عنوان

درمان ذخیره تخمدان و کیست آندومتریوز با دارو گیاهی

| مشاهده متن کامل بحث + 19237 بازدید | 89 پست

@Dornaz    

سلام بخون تاپیکو و دستوراتشو انجام بده 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها چه خوب که گفتی ممنونم حتما ادامه میدم

عزیزم یعنی شما پلی کیستیک نبودین درسته چون اونادیر به دیر پری میشن

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
عزیزم یعنی شما پلی کیستیک نبودین درسته چون اونادیر به دیر پری میشن

بله من پلی کیستیک نبودم

عشق الهی در همه وجود من به بهترین کار خودش مشغوله و برای من بزودی بارداری، سلامتی، ثروت و موفقیت رو خدایا شکرت شکرت شکرت
2731
۵ انگشت یه گیاهه شبیه بذره که همه عطاری ها دارن. فوق العاده تلخه اما واقعا جوابه. حتی خواهرم که ۴۸ س ...

سلام پنج انگشت تو قرص اگنوگل هم هست و قطره ویتاگنوس هم همون پنج انگشته 

ولی جالب اینه که من از هر داروخونه یا عطاری پرسیدم که اگنوگل داره یا قطره ویتاگنوس گفتن نه 

لطفا اگه کسی میدونه کجا داره بگه که برم بگیرم من شنیدم معجزه میکنه

حدود ۱ بود عزیزم

جدی ؟

واقعا 

تورو خدا 

رفت بالا 

یعنی امیدی هست ؟

شما شاید سنت کم بوده که برگشته 

من ۴۵ سالم شده 

البته واقعا شما خیلی زحمت کشیدی و خیلی پشنکار داشتی من این دوره پیاز درمانی رو شروع کردم اصلا سر وقت نشده بخورم ولی هر طور شده دو وعده اش رو خوردم 

2738
عسیسم‌💋💋💋💋

💖

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
الان با دقت خوندم قرص ویتاگنوس نوشته بودی که خوردی از کجا گرفتی عزیزم ؟

من یه بسته دارم 

همه داروخونه ها دارن 

بگو آگنوگل می خوام 

اینم عکسش ساخت کارخونه گل دارو هست 

میگم‌ماشالله خوب یادته کی چه مشکلی داره ها  من نمیدونم چرا اصلا یادم نمی مونه اسم کاربرهارو&nb ...

من حافظم عالیه یعنی رو دستش ندیدم 

هیچ چی یادم نمیره ما شا الله  😂😂😂😂

من حافظم عالیه یعنی رو دستش ندیدم  هیچ چی یادم نمیره ما شا الله  😂😂😂😂

چه خوبه 😍

حافظه منم بدک نیست موندم چرا اصلا نمیتونم کاربرها اسمشون ماجرهاشونو به هم ربط بدن به جز چندتا واقعا بقیه رو یادم نیست 

مثلا خود منو از کجا یادته ؟

تهرانی از کدوم داروخونه گرفتی ؟ من چند جا گفتم گفتن نداریم 

همه دارو خونه ها دارن 

سفارش بده از داروکده واست بیارن 

2706