2726

دقیقا چندی🤔

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوازده سالته 😮😮😮

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

دهه هشتادیا ک هیولان  والا بوخودا ما هفتادیا خعلی مظلومیم  

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
دوازده سالته 😮😮😮

دهه هشتاد میشه هجده ساله عزیزم

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

یه دختربچه دهه هشتادی توکوچمونه ۱۱سالشه تازه سینه دراورده میگه شالمو بازمیزارم یقم یکم بازسینه هامو ببینند😒😒😒ب ابجیم میادخونه مون هی حرفای زشت میزد میگفت اونجامو ژیلت میزنم و...ب مامانش گفتم بهش بگو دفعه اخرش باشه ب ابجیم ازاین حرفامیزنه

یه  لحظه همه تون نگاه کنید مرسی  که نگاه کردی😐😐😐😐😐😐😐
2706