2737
2734
عنوان

گفتم توافق کردیم رو 25 تومن و کلیه وسایل

| مشاهده متن کامل بحث + 3490 بازدید | 87 پست

عزیزم خیلی برات ناراحت شدم ولی خیلی هم رو اعصابمه ک بخوای با 20 تومن از اون هرزه جده شی،،ی کم از حقت دفاع کن،نذار اینقدر راحت شوهرت از دست تو خلاص شه و بره ب کثافت کاریاش برسه

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای این دیگه کیه...ببین من از اونام ک میگم شوهر ب زن گفت بالا چشت ابرو طلاق...ولی این شوهر تو خیلی خوش ب حالشه ها...با 20 تومن میخواد ردت کنه بره...جات باشم از حلقومش میکشم بیرون...اگه شده طلاق نمیگیرمو مث هم خونه..تو خونش زندگی میکنمو ازش میخورم ولی نمیزارم انقد خوش ب حالش باشه

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
2731
2738
ممنونم عزیزم منکه هر لحظه دلم داره میترکه.

خواهش میکنم توکلت بخداباشه مشکلات سختترازاین دیدم برو اززیرصفر اما درست زندگیت روبساز تونیشابور اینجاچندبار سراغت روگرفتم کسی خبری ازت نداشت تجربه ی سختی بود اما ازش درس بگیر برای ازدواج دوم حتما خواستگارت روببرپیش مشاور ازش تست های مختلف بگیره ببین بدردت میخوره یانه و نذارسن ازدواجت بره بالا و همه ی مردا بد نیستند مبادا ازمردا متنفر بشی وازدواج نکنی وبشی چهل ساله چون نمونه اش رو دیدم میگم این امتحان خدابود بخیرگذشت که نزد بکشتت فقط بخودت برس چندتاکلاس برو ادامه تحصیل بده سرکار برو وبعدها بایک انسان ازدواج کن نه بایک شیطان همسرت که رابطه ی سه نفره میخواست شیطان بود ارزش نداشت خداکمکت میکنه فقط ناامید نباش وقوی قوی باش و نذارافسرده بشی یه مشکل بود تموم شد رفت بزرگش نکن برای خودت که افسرده بشی

اره بابا دادگاه هم پول میخواد خرج میخواد یه وقت ازاد میحواد ک من ندارم...من از همیتجا برم باید برم س ...

ببین من بهت گفتم اصلا ب شوهرت چیزی نگو زنه را بترسون تو خراب کردی حالام عموی شوهرت میدونه اگه ثابت کنی محل کارشون مکانشون بوده خب خیلی براش بد میشه  حالام ب شوهرت پیام بده ۲۰ تومن نمیخام حداقل ۵۰ میخام ک بی سر صدا برم حداقل عذابشون بده تهدید ک ردت تهدید کن پیام دادن نگه دار برا شکایت چقد راحت گذاشتی لهت کنن

زندگی هیچ است ای هیچ برای هیچ مپیچ
2706