2726
عنوان

بارداری و دیابت بارداری 😞

254 بازدید | 22 پست

من که اصلا شیرینی جات دوس ندارم و نمیخورم 

بعدم هر سال چکاپ دادم قند خونم همیشه نرمال بوده و سابقه خانوادگیم نداشتیم 

الان که باردارم ماه سوم ؛ قندم 92 بود ، تو رنجه ولی دکتر برام آزمایش سه ساعتی gtt نوشت 

اه

این از کجا اومد 

خطرناکه برا جنین ... زود فهمیدم ، خدا کنه تو بارداری اذیتم نکنه و مجبور به زدن انسولین نشم 

التماس دعاااا 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

واسه من که ناشتا به 108 هم رسید یه روز! 

آزمایش هم که همون اول بارداری دادم 95 بود قندم چیزی نگفت دکترم، هفته دیگه آزمایش تحمل گلوکز دارم 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

نه خطرناک نیست همه زنهای باردار این تستو میدن. من چون سابقه دیابت تو خانوادم بود سه بار تو بارداری این تست و دادم. خودتو نگران نکن ۹۲ خیلی هم خوبه برا زن باردار

اومدیم سایت به هم کمک کنیم.دنبال برهم زدن آرامش کسی نباشیم لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه من که ناشتا به 108 هم رسید یه روز!  آزمایش هم که همون اول بارداری دادم 95 بود قندم چیزی ن ...

دارویی نداد بهتون ؟

دکتر من خیلی حساسه انگار 

الان پرهیز غذایی داری ؟

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2728
نه خطرناک نیست همه زنهای باردار این تستو میدن. من چون سابقه دیابت تو خانوادم بود سه بار تو بارداری ا ...

تستش اذیت کننده س ؟

من آزمایش خون میدم تا یک روز جلو چشمام سیاهی میره خیلی ضعف میکنم

فکر کنم سه بار خون میگیرن 😕

قند ناشتام ١٩٠ بود نون و برنج و شيريني جات و چيزايي كه ارد سفيد دارن و اصلا نميخوردم ولي باز بالا بو ...

ای خدا اگه نون و برنج و ... نخورم خیلی گرسنه م میشه 

من همینجوریشم نصفه شبا ضعف میکنم

دارویی نداد بهتون ؟ دکتر من خیلی حساسه انگار  الان پرهیز غذایی داری ؟

نه دارو داد نه پرهیز غذایی ، خودم هفته ای یه بار چک میکنم همون حدود 90 تا 100 فقط یه روز 108 شده بود! 

دکتر منم حساسه، اما قبل بارداری هم همین حدودا بود قندم، کم تر که نمیخواد بشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
تستش اذیت کننده س ؟ من آزمایش خون میدم تا یک روز جلو چشمام سیاهی میره خیلی ضعف میکنم فکر کنم سه با ...

برا من اذیت کننده بود چون ناشتا باید بدی و معده خالی اون گلوکزو میخوری همش حالت تهوع داری. من یه بارم بالا اوردمش و مجبور شدم تکرارش کنم. برا این خون گرفتنا نگران نباش منم انقد آزمایش دادم فکر میکردم بعدش کم خونی میگیرم ولی هیچ مشکلی پیش نیومد. منم جلو چشمام سیاهی میرفت. بعد آزمایشا مایعات زیاد بخوری این حالت از بین میره

نه دارو داد نه پرهیز غذایی ، خودم هفته ای یه بار چک میکنم همون حدود 90 تا 100 فقط یه روز 108 شده بود ...

درسته 

ان شاءالله بسلامتی فارق بشی 

برا من اذیت کننده بود چون ناشتا باید بدی و معده خالی اون گلوکزو میخوری همش حالت تهوع داری. من یه بار ...

ممنون از راهنماییت 

چقدر زن بودن سخته 

بیخود نیست بهشت زیر پامونه 😉

تستش اذیت کننده س ؟ من آزمایش خون میدم تا یک روز جلو چشمام سیاهی میره خیلی ضعف میکنم فکر کنم سه با ...

برا من 4 بار تست گرفتن

قند ناشتا توی هشت هفتگی 78 بود 

توی 28 هفتگی 90 بود😕

ولی اون سه تا بعد از خوردن گلوکز خوب بود خدارو شکر

ممنون از راهنماییت  چقدر زن بودن سخته  بیخود نیست بهشت زیر پامونه 😉

خواهش میکنم. ایشااله بسلامتی این روزا رو بگذرونی. برا منم دعا کن شوهرم راضی بشه دوباره باردار بشم

خواهش میکنم. ایشااله بسلامتی این روزا رو بگذرونی. برا منم دعا کن شوهرم راضی بشه دوباره باردار بشم

همسر منم 5 ماه مقاومت کرد انقدر گریه کردم قبول کرد 😅

فکر کنم اخلاقشونه دوست دارن خیلی خواهش کنیم 

من فشارم انگار یهو رفت بالا سقف دور سرم میچرخید 😂 فک میکردم حتما دیابت دارم ک اینطورشدم

قند بارداری اصلا ربطی ب این چیزا نداره

من عاشق شیرینی ام .. طوریکه غذا نمیخورم اما شیرینی میخورم

بابامم خیلی دیابت شدیدی داره

خودمم توی بارداری از 70 کیلو شدم 90 و خورده ای

بی تحرک هم بودم

ینی ی جوری تمام فاکتورهارو داشتم ..همه میگفتن بهم بترس از دیابت بارداری..... تا الان ک شکر خدا به خیر گذشته

پس بنظر من اصلا ربطی ب سابقه و این چیزا نداره

ایشالا ک طوری نیس ولی همش پیگیرش باش

زیادم بالا نیس ک انسولینی بشی ولی هر کار لازم بود بکن برا سلامتی بچه خیلی اهمیت داره

2706