2737
2734
عنوان

حاضرید با مرد خجالتی ازدواج می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 30 پست
بچه ها نپیچونید     یه جواب سرراست بدید می خوام یه آمار دقیق بگیرم

باور کن عزیزم تو عمرم مرد خجالتی ندیدم😊

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خجالتیه یا نجابت داره اینا باهم فرق میکنه؟خجالتی روابط اجتماعیش محدود میشه و با هم جنس خودشم نمیتونه حرف بزنه و ارتباط برقرار کنه نجیب توی رفتار و گفتارش جوانب احتیاطو در نظر میگیره و به موقع حرف میزنه حالا کدومشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728
2738

اره پولدار باشه اره 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

اگه منظورت باحیا بودن و نجابت باشه که عالیه من عاشق همچین شخصیتیم😍 که حد و حدودا رو رعایت میکنن و با زن نامحرم به جز ضرورت حرف نمیزنن...به نظر من اینا رابط فوق العاده خوبی با همسرشون خواهند داشت....

2706