2726
عنوان

کسانی آمریکا رفتن یا اطلاعات خیلی درستی دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 25 پست
خوشبحالش همیشه یکی ازآرزوهام اینبودکه تنهایی ی کشوردیگه زندگی کنم امامتاسفانه خانواده م حتی ایرانش ر ...

چند سالته؟

خواهر من هم تا 35 سالگی اجازه نداشت. بعدش که دکترا گرفت چونکه ازدواج نکرده بود همگی گذاشتند و دیگه عادی شد.

بعدش هم که دعوت به کار شد آلمان پدرم و مادرم مخالفت میکردندتا همگی راضی شون کردیم.  

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

ببین درمورد برخورد خشن پلیس من هم خبر خوندم و شنیدم.انکار نمیکنم. ولی به طور روزمره از این چیزا نمی‌بینی. شاید به نسبت یه سری کشورا ی پیشرفته دیگه خیلی امن نباشه، چون به هرحال اسلحه آزاده. ولی اگه یه سری محله های خلاف شهرای بزرگ رو بذاری کنار، بقیه جاهاش خیلی امنه. من تو محله خودمون دو نصفه شبم تنها برم بیرون احساس امنیت میکنم. صد برابر تهران.  خیلی از دانشگاهها تو شهرای دانشجویین که خیلی فضای خوبی داره. شهرهای بزرگ هم محله های دانشجویی قیمت مناسب امن داره و محله های مرفه امن. اگه وسواس داری قبل خونه گرفتن نقشه کرایم شهرتون رو  گوگل کن. سیستمهای حفاظتی خوبی هم دارن مثلا اگه تا دیر وقت بمونی کتابخونه دانشگاه میتونی زنگ بزنی حراست دانشگاه بیاد تا اتوبوس یا وسیله نقلیه ات برسوندت.

تی وی هم اگه منظورت ایرانه که خوب یه مقدار در مورد آمریکا سیاه نمایی میکنه (یه چیز متقابله به هرحال، آمریکا هم میکنه). واگه منظورت رسانه های خارجین دلیلش اینه که هر موضوعی خیلی بهش پرداخته میشه و مثلا وقتی پلیس برخورد خشن بکنه سر و صداش درمیاد.    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالته؟ خواهر من هم تا 35 سالگی اجازه نداشت. بعدش که دکترا گرفت چونکه ازدواج نکرده بود همگی گذاش ...

الان 29سالمه البته دیگه برای من امیدی نیست چون 10ساله ازدواج کردم ودیگه محال شده واسم .همیشه دختراییوکه برای تحصیل میرن اونجاازتی وی میبینم غبطه میخورم

ماراحوصله ی شرح حال نیست...
الان 29سالمه البته دیگه برای من امیدی نیست چون 10ساله ازدواج کردم ودیگه محال شده واسم .همیشه دخترایی ...

خیلی سخته. بنظرم موقعیت راحتی نیست که آرزو داشته باشی.

خواهر من یکسال بود نشد بیاد ایران چون مرخصی نداشت و بلیط رفت و آمد هم گرون بود. نمیدونم چجوری تحمل کرد نه دوستی نه هم زبونی . تو دانشگاهی که کار میکنه یه دونه ایرانی هم نیست. خیلی دپرس بود. میگفت رفتارشون خشک و خیلی مقرراتی هستند . رئیسش سرش داد میزنه بااینکه تو دانشگاه کار میکنه محققه. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2728
خیلی سخته. بنظرم موقعیت راحتی نیست که آرزو داشته باشی. خواهر من یکسال بود نشد بیاد ایران چون مرخصی ...

عزیزم اینجوری سختشه راست میگی😥.ولی اگه اونجابتونه دوست یایه همخونه خوب پیداکنه دیگه مشکلی نداره طبیعیه خوب ازیه کشوردیگه رفته اونجاوتاجابیفته طول میکشه کاش ی کشوردیگه روانتخاب میکردمثلاکاناداکلی ایرانی داره فکرنکنم اونجابهش سخت میگذشت ولی خوب همین مقراراتی بودن آلمان ازش ی انسان قوی میسازه حالاببین البته بااینکه مطمعناهمین الانم ی دخترقوی وخودساختست که همچین ریسکی کرده .اگه مشکلی بارفتن ب اونجانداریدبهش سربزنیدتازیادبهش سخت نگذره تاکم کم کناربیاد ایرانیااینقدرتوخانواده محبت میبینن که کناراومدن باهمچین آدمای سردوجدی براشون خیلی سخته

ماراحوصله ی شرح حال نیست...

اخی ما که اینجا پلیسامون بسیار حرفه ای و مهربونن

کاملا پروانه این و خشن نیستن عادت کردیم بهشون

خدا میدونه امریکاییها چی میکشن

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خواهرم دو ساله شیکاگو زندگی میکنه... راضیه.

خیلی سخت نگیرین... نسبت ب ایران هم خیلی قانون مدار تر هستن و خیلی با امکانات تر..

خودمم بعد لیسانس میخوام اقدام کنم.

ایالت های ایلینویز و کالیفرنیا و تگزاس بیشترین ایرانی ها رو دارن.

ایلینویز از نظر هزینه های زندگی هم خوبه.

ب اخبارایران زیاداعتمادنکن اوناازماخیلی خیلی مسلمونترن

نه عزیز اینجوریام نیس. .یسر ب یوتیوب بزن ..ایرانی ها مقیم اروپا و آمریکا  از زندگی شون فیلم میذارن وتوضیح میدن ..آمریکا از نظر امنیتی خوب نیس ..ب خصوص بعضی ایالاتش خیلی بد ....ما زیادی از اونجا واسه خودمون با ساختیم

عزیزمن اونجا مث اینجا بی قانون‌نیس که😶😶😶هر کاری علتی داره اتفاقا رفاه و اسایش اونجا خیلی بهتر از اینجاس من همه دخترخاله هام اونجا هسن یکیش المانه فقط یعنی بهترین زندگیو امکاناتو داره همه چیزش هم به جا هس هم تفریح هم کار

بستگی داره کدوم ایالت بخوای بری.در مورد برخورد خشن پلیس هم باید قوانین اون ایالت و نحوه مواجهه با پلیس رو بلد باشی تا پلیس باهات درست رفتار کنه و بهت آسیبی نرسه

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.