2737
2734
عنوان

چی باعث می شه بعصی ها اینقده خوش شانس می شن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تمام شد و رفت  ببین حالا کجا پسش بدن محاله با دعا کردن غلط به چیزی برسی و بمونه برات

اخه این حجم از خوش شانسی برام غیر قابل باوره

پسره بعد گذشت سالها دیوانه وار دوسش داره 

همه کاراش خب پیش می ره دختره

2731
2738
ن 9 ماه بارداری رو به خاطر حال بد و استفراغ همش بستری بودم

آخی عزیزم... ☹❤

منم همش حالم بد بود... با قرص یکم بهترم. پدر آدم درمیاد... 😑

بعضیا چ شانسی دارن... اصن حالیشون نمیشه بارداری 😕

اخه این حجم از خوش شانسی برام غیر قابل باوره پسره بعد گذشت سالها دیوانه وار دوسش داره  همه کا ...

یه همکار داشتیم انقدر موفق بود که نگو و انقد پیشرفت کرد و پست گرفت که همه بهش حسادت داشتن، یهو نزدیک چهل و چند سالگی تک فرزند و تک پسرش رو از دست داد الان مثه ۷۰ ساله هاس یه شبه پیر شد .... اینهمه پول و مال بی ورثه موند 

ببین عدالت خدا واسه همس

این قانون روزگار نمیگم قطعا بلایی سر فلانی میاد ولی بدون اونم شاید سختی هایی تو گذشتش داشته که شما ازش بیخبری و شاید شما تو کودکی ای سختی ها رو نداشتی 

خدا همه رو امتحان میکنه عین چیزی که شما میگی رو من در دوستم میبینم سالها من و‌خانوادم تو مشکل بودیم و اون از خوشبهاش میگغت و هنوزم بی مشکله ظاهرا ولی هیچکی از آینده خبر نداره و من هرگز غبطه نخوردم چون به عدالت خدا ایمااااااااااان دارم به زندگی هیچ کس نگاه نمیکنم جز اینکه بخوام درسی ازش بگیرم

آخی عزیزم... ☹❤ منم همش حالم بد بود... با قرص یکم بهترم. پدر آدم درمیاد... 😑 بعضیا چ شانسی دارن.. ...

تو باردایشم همش تو مسافرت و بیرون بود و اصلا استراحتی نمی کرد. بدون کوچکترین مشکلی

2706