2703
2553
عنوان

توروخدابیاید یعنی وقت زایمانمه

148 بازدید | 15 پست

بچها ازدیشب تاحالا کمرم دردمیگیره ول میکنه خیلیم دستشویی رفتم تکررادرارداشتم الانم نگاه کردم یه ترشح خونی رنگ البته تیره دیدم  یعنی برم بیمارستان شماره دکترندارم گفت هروقت دردتگرفت بیا بیمارستان من ازاین ترشح میترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

برو 

به امید خدا بسلامتی زایمان کنی

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2714

من به عنوان یه تجربه کرده بهت میگم

تادردات بیشترنشده نرو بیمارستان اینجوری هی معاینت میکنن سختت میشه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

سریع برو اگه خون هر چقدرم کم دیدی یعنی دهانه رحمت باز شده. برو معاینه ت میکنن بهت میگن موقع زایمانته یا نه

اومدیم سایت به هم کمک کنیم.دنبال برهم زدن آرامش کسی نباشیم لطفا

بنظرمنکه بروبیمارستان...فقط موقع معاینه خودتوشل کن همکاری کن تادردت نگیره...آفرین ... بسلامتی زایمان کنی گلم...ذکربگو...بقیه شوبسپارب خدا...موفق باشی

زندگی تولدیه خاطره س...انگاری شروع یه نمایشه...کاشکی ازدنیااین خاطره ها...سهم ماتموم خوبی هابشه....

این تکرر ادرار ک میگی ممکنه کیسه آبتم باشه حتما برو دکتر

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706