2726
عنوان

خندم گرفته از حرفشون

364 بازدید | 27 پست

میگم من نمیخوام خواهره زنگ زده میگه چرا میگی نه داداشم همه دوس دختراش  از یه هفته پیش بلاک کرده میگم من نمیخوام من مذهبیم اون...میگه عب نداره اون یکی داداشمم بعد ازدواج درست شد این که دلیل نیس 

هر چی میگم یه دلیل میارن 

چرا اینطوریه خدا جون اون خواستگارام که خیلی به دلم بودن بهم میخوردن سر یه چیز الکی 

ولی این که من هیچ جوره نمیخوام نه اونا نه خانواده خودم ولم نمیکنن😞😖😢

درخواست دوستی قبول نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه از نظر اعتقادی بهم نمیخورین،هیچ‌جوره قبول نکنیاااا. خام‌نشیاا.‌عمرااا بعدا درست بشه.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728

😂😂😂میخوان بندازن بهت 

از قدیم گفتن مال خوبت بده به خودی ب تو بده غریبه😂مراقب باش

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
اگه از نظر اعتقادی بهم نمیخورین،هیچ‌جوره قبول نکنیاااا. خام‌نشیاا.‌عمرااا بعدا درست بشه.

نه نمیخوریم نمیگم اون خدا رو قبول نداره ولی با من خیلی فرق داره هیچ کس اینایی کع من میگم ونمیفمه میگن پسره خوبه ،دیده و شناختس

از قدیم گفتن ! چی   😂اشتب ننوشتی؟

😂😂😂فکنم

ولی یه همچین چیزی بود 

ننم خدا بیامرز همیشه میگف😂

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
میگه به خاطر تو دوست دختراشو بلاک کرده   میگفتی ممنون لطف کرده منت سر بنده گذاشته   ولی ...

عاره به خدا پر رو پر رو میگن مثلا میخوان بگن تورو خیلی دوست داره😖

2706